D

Sennik Dziecko

Znaczenie snu dziecko

Znaczenie snu dziecko

Jeśli śni Ci się, że widzisz dziecko, jest to zwiastun przyszłej pomyślności i szczęścia w Twoim życiu.

Gdy śnisz, że rodzisz dziecko, jest to znak, że staje przed Tobą szansa na rozwój albo diametralną zmianę Twojego życia.

Rodzące się dziecko we śnie mężczyzny oznacza niepowodzenia na gruncie uczuciowym albo zerwanie dotychczasowego związku. Jeśli symbol ten pojawia się we śnie osób mających złą sytuację ekonomiczną, zapowiada jej rychłe poprawienie się. Dla osób zamożnych może zapowiadać zmniejszenie się ich stanu posiadania, zaś dla podróżujących – szybki powrót do ojczystego kraju.

Niemowlę pojawiające się we śnie kobiety mającej dziecko wróży bliżej nieokreślone szczęście.

Martwe dziecko zapowiada problemy i troski.

Jeśli śni Ci się, że trzymasz dziecko do chrztu, jest to znak, że wkrótce ważna stanie się dla Ciebie religia.

Gdy patrzysz na śpiące dziecko, zapowiada to dla Ciebie pomyślną, szczęśliwą przyszłość, a gdy je karmisz – czeka Cię jakieś rozczarowanie.

Bawiące się dziecko zapowiada radość i zadowolenie, uczące się czegoś – ogólnie pojęte szczęście.

Dziecko chore, upadające, krzyczące albo kłócące się z kimś to zapowiedź zastoju w interesach i niepomyślnej sytuacji zawodowej.

Jeśli w Twoim śnie pojawia się chude dziecko, jest to zapowiedź pogorszenia się Twojej sytuacji ekonomicznej i najprawdopodobniej taki stan potrwa nawet kilka lat, tłuste zapowiada zaś dobrą passę.

Umierające dziecko to zapowiedź nieoczekiwanego sukcesu, jaki powinieneś odnieść już wkrótce.

Kiedy we śnie widzisz dziecko bawiące się z rówieśnikami, jest to zapowiedź dobrej passy, zwłaszcza na gruncie uczuciowym.

Jeśli śnisz, że mordujesz dziecko, jest to znak, że sam będziesz przyczyną swoich wielkich problemów.

Dziecko tonące sygnalizuje, że obawiasz się utraty swojej tożsamości i niezależności, niepełnosprawne oznacza zaś, że niespodziewanie ktoś udzieli Ci pomocy w jakiejś sprawie.

Jeśli śni Ci się, że kłócisz się z grupką dzieci, jest to znak, że cieszysz się dobrą reputacją i nie musisz obawiać się żadnych plotek na swój temat.

Kiedy śnisz, że jesteś dzieckiem, jest to sygnał, że powinieneś uważniej podejmować wszystkie ważniejsze decyzje i przyglądać się im pod kątem swych wcześniejszych doświadczeń.

Gdy śnisz, że jesteś dzieckiem i jest Ci źle, jest to znak, że na jawie ktoś mocno Cię skrzywdził i nie poradzisz sobie z tym bez wsparcia swych najbliższych.

Ujrzane we śnie dziecko z matką jest sygnałem, że powinieneś bardziej zadbać o stan swojego zdrowia i o kondycję fizyczną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

19 komentarzy

 1. pysia
  • klaudusia
 2. Anakonda
 3. maryan
 4. Nim15231
 5. maria
 6. Aneta
 7. melka
 8. Klaudia
  • Ewa
 9. goffer
 10. ircia
 11. Ola
 12. Matka
 13. Karola
 14. renia
 15. Aga
 16. Dziwne sny

Dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.