D

Sennik Drabina

Znaczenie snu drabina

Znaczenie snu drabina

Jeśli we śnie widzisz leżącą albo odstawioną na bok drabinę, oznacza to, że właśnie nadarza Ci się doskonała okazja i musisz zrobić wszystko, by ją wykorzystać.

Stojąca drabina jest ostrzeżeniem, że powinieneś zachować dużą ostrożność jeśli nie chcesz paść ofiarą kradzieży.

Jeżeli śnisz, że niesiesz drabinę, jest to znak, że uda Ci się znaleźć wyjście z jakiejś ciężkiej sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujesz, jeśli zaś nie masz teraz jakiegoś problemu, jest to znak, że pomożesz komuś wydostać się z poważnych tarapatów.

Gdy widzisz, jak ktoś niesie drabinę, jest to ostrzeżenie, że ktoś może chcieć i próbować przeszkadzać Ci w realizacji Twojego najważniejszego zamierzenia.

Przechodzenie pod drabiną również jest znakiem ostrzegającym przed złodziejami i nieuczciwymi osobami.

Jeśli śni Ci się, że stoisz na szczycie drabiny, zapowiada to okres pomyślności we wszystkich dziedzinach Twojego życia.

Kiedy opierasz drabinę o okno, jest to sygnał, iż na jawie żywisz jakieś tajemnicze zamiary, z którymi nie chcesz się przed nikim ujawniać, jeśli zaś widzisz ją opartą o okno, jest to sygnał, iż możesz paść ofiarą jakiegoś złodzieja albo oszusta.

Wspinanie się po drabinie zapowiada sukcesy i dobrą passę, głównie na gruncie zawodowym, a schodzenie – niepowodzenia i porażki.

Kiedy we śnie spadasz z drabiny, oznacza to, że powinieneś działać bardzo rozważnie i wykazywać się dużą ostrożnością we wszystkich sytuacjach, ponieważ grozi Ci, że po jakiejś porażce zupełnie załamiesz się psychicznie.

Jeśli widzisz, jak przewraca się drabina oparta o okno, jest to pomyślny symbol, zapowiadający, że uda Ci się uniknąć wielkich strat.

Chwiejąca się albo w jakiś sposób uszkodzona drabina jest ostrzeżeniem, że nie uda Ci się osiągnąć jakiegoś swojego celu jeśli nie zrezygnujesz ze sprawy, jaką właśnie planujesz.

Jeżeli śni Ci się, że próbujesz używać chwiejącej się albo uszkodzonej drabiny, jest to zwiastun niepomyślnego dla Ciebie przedsięwzięcia.

Wyładowany wóz drabiniasty wieszczy dostatek, zaś pusty – złą sytuację materialną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 sen

Dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.