D

Sennik DeszczZnaczenie snu deszcz

Znaczenie snu deszcz

Jeśli śni Ci się deszcz, ogółem oznacza to poprawienie się Twojej ogólnej sytuacji życiowej.

Gdy patrzysz przez okno jak pada, może to oznaczać, że na jawie odczuwasz przygnębienie spowodowane głównie tęsknotą za czymś, co minęło i już nigdy nie wróci.

Gdy słyszysz szum padającego deszczu, jest to zapowiedź, że uda Ci się odnieść zwycięstwo nad swoją konkurencją w jakiejś dziedzinie.

Kiedy śnisz, że jesteś przemoknięty, oznacza to, że szukasz szczęścia w niewłaściwym miejscu i na pewno żaden z Twoich wysiłków w tym kierunku nie przyniesie oczekiwanego rezultatu.

Jeśli przemokłeś do przysłowiowej suchej nitki, może to oznaczać, że czeka Cię przeziębienie albo jakaś mało groźna infekcja, kiedy zaś marzniesz na deszczu, jest to zwiastun jakiegoś niemiłego wydarzenia, jakie wkrótce może mieć miejsce w Twoim życiu.

Jeżeli chronisz się przed deszczem, zapowiada to dla Ciebie bliżej nieokreślony zysk.

Kiedy w Twoim śnie pada deszcz i jednocześnie świeci słońce, jest to zapowiedź szczęścia, ale z nutą smutku, zaś wiosenny deszczyk z towarzyszeniem tęczy wieszczy romantyczne chwile u boku ukochanej osoby.

Miarowy deszcz zapowiada dla Ciebie jakieś korzyści, ulewa z grzmotami – burzliwe przeżycia w sferze osobistej, zaś deszcz ze śniegiem oznacza, że niebawem zostanie przed Tobą odkryta jakaś tajemnica.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Deszcz w senniku.

2 komentarze

  1. Adaska
  2. Janina Dembińska

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.