D

Sennik DachZnaczenie snu dach

Znaczenie snu dach

Jeśli śnią Ci się znajdujące się na dachu ptaki, jest to dla Ciebie  zapowiedź jakieś bliżej nieokreślonej podróży.

Jeżeli stoisz na dachu i patrzysz w niebo, jest to sygnał, iż na jawie czujesz się bardzo samotny i marzysz, by mieć obok siebie kogoś bliskiego, choć zapewne za nic nie przyznałbyś się przed nikim do tego pragnienia.

Jeśli zaś patrzysz w dół, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz musiał podjąć jakąś ważną dla Ciebie decyzję, która może mieć wpływ na całą Twoją przyszłość.

Chodzenie po dachu to zwiastun ryzyka, które będziesz musiał niedługo podjąć i które na szczęście wyjdzie Ci na dobre i dzięki temu będziesz miał szansę na zrealizowanie jakiegoś ważnego dla Ciebie przedsięwzięcia.

Rozległy i bezpieczny dach oznacza, że na jawie czujesz się bardzo bezpieczny i rozkoszujesz się tym uczuciem.

Zerwany dach jest zwiastunem jakiegoś nieszczęścia, które dotknie wszystkich domowników, jeśli zaś śnisz o spadaniu z dachu, jest to ostrzeżenie, że niebawem ktoś z Twych najbliższych krewnych może ulec poważnemu wypadkowi.

Gdy we śnie naprawiasz dziurawy dach, zapowiada to dla Ciebie straty finansowe i spowodowane przez nie problemy, płonący dach zwiastuje zaś ogólne powodzenie.

Szczyt dachu oznacza, że wkrótce ktoś udzieli Ci dobrej rady, do której powinieneś się zastosować jeśli chcesz odnieść sukces w jakiejś dziedzinie.

Kiedy śnisz, że budujesz dach, jest to znak, że szybko dorobisz się znacznego majątku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Dach w senniku.

4 komentarze

  1. Renatka
    • Drobny
  2. Hela

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.