C

Sennik Ciasto

Znaczenie snu ciasto

Znaczenie snu ciasto

Kiedy we śnie widzisz ciasto lub je wyrabiasz, jest to zapowiedź wizyty w Twoim domu jakichś miłych osób, z którymi od dawna się nie widziałeś.

Motyw mieszania ciasta zapowiada bliżej nieokreślone szczęście, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem, a być może także sukces na gruncie zawodowym.

Surowe ciasto stanowi dla Ciebie ostrzeżenie, że na jawie jesteś zbyt rozrzutny i masz skłonność do czynienia zupełnie niepotrzebnych wydatków zamiast oszczędzać pieniądze na przysłowiową czarną godzinę.

Jeśli śni Ci się, że pieczesz ciasto, jest to zwiastun jakiejś dobrej wiadomości, jaką powinieneś otrzymać w najbliższym czasie.

Kiedy we śnie widzisz ciasto, które wylewa się z formy, oznacza to, że jest obok Ciebie osoba gotowa ofiarować Ci swoją miłość i opiekę.

Jeżeli we śnie gryziesz ciasto, może to być zapowiedź jakiejś niewielkiej kłótni, która niedługo Ci się przytrafi, jeśli zaś je kupujesz, jest to najpewniej sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie masz skłonność do ulegania swym złym przyzwyczajeniom i jeśli nie postarasz się tego zmienić, możesz mieć z tego powodu bardzo poważne problemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.