C

Sennik ChorobaZnaczenie snu choroba

Znaczenie snu choroba

Kiedy śni Ci się, że jesteś chory, może to zapowiadać rodzinne niesnaski i kłótnie w gronie najbliższych, które powinny nastąpić w najbliższym okresie.Jeśli zaś śnisz, że jesteś chory i zgadza się to z Twoją sytuacją na jawie, jest to pomyślny znak, bo zapowiada, że już niedługo całkowicie wrócisz do zdrowia.

Przebyta choroba we śnie zwiastuje permanentne zdrowie i doskonałą kondycję psychofizyczną.

Choroba oczu oznaczać może, że na jawie masz wielki problem z dokonywaniem właściwej oceny swojej sytuacji i stąd bierze się większość wszystkich Twoich problemów.

Choroba skóry symbolizuje Twoje kompleksy, brak akceptacji i wiary we własne możliwości, co paraliżuje Cię przed działaniem.

Jeśli śnisz o chorobie uszu, oznacza to, że zbyt mocno przejmujesz się opinią ludzi i nie potrafisz przyjmować nawet konstruktywnej krytyki.

Choroba serca oznacza, że odczuwasz wewnętrzny niepokój spowodowany najprawdopodobniej niedostatkiem w Twoim życiu miłości i obawiasz się, że możesz jej nigdy nie zaznać, bądź też tęsknisz za swą ukochaną osobą.

Kiedy śnisz o chorych rękach, może to być dla Ciebie sygnał, iż nie potrafisz stworzyć stałego związku, bo za bardzo boisz się bliskości, ale powinieneś postarać się przełamać w sobie ten lęk i spróbować obdarzyć kogoś zaufaniem.

Chore nogi oznaczają, że czujesz się niepewnie i brakuje Ci poczucia stabilizacji, które mogliby (i powinni) dać Ci Twoi najbliżsi.

Przewlekła choroba we śnie oznacza zaś, że na jawie czujesz się przemęczony, a być może także zniechęcony swoją beznadziejną sytuacją i szarym, monotonnym życiem.

Sen o chorobie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Choroba w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.