C

Sennik ChłopakZnaczenie snu chłopak

Znaczenie snu chłopak

Ogólnie symbol ten oznacza, że już niebawem w Twoim życiu zajdą jakieś pozytywne zmiany, głównie związane ze sferą materialną.

Jeśli śnisz, że widzisz małego chłopca bawiącego się z kolegami, oznacza to, że masz tendencje do zadawania się z osobami, z którymi nie powinieneś się zadawać, bo mają one na Ciebie bardzo zły wpływ.

Bawiący się samotnie chłopiec jest zwiastunem jakichś pomyślnych wiadomości.

Nastoletni chłopak oznacza, że planujesz jakieś duże zmiany w swoim życiu i podczas ich zaprowadzania powinieneś kierować się swoją wrodzoną intuicją i podszeptem wewnętrznego głosu, bo wyjdziesz na tym lepiej iż na kierowaniu się jedynie zdrowym rozsądkiem.

Jeśli we śnie widzisz wysokiego chłopaka, może to być zapowiedź jakiegoś pozytywnego dla Ciebie wydarzenia, pod wpływem którego znacząco wzrośnie Twoja samoocena i wreszcie zaczniesz się bardziej akceptować.

Energiczny chłopak oznacza, iż powinieneś postarać się zaprowadzić większy porządek w swoim życiu, bowiem obecny chaos uniemożliwia Ci załatwienie jakiejś bardzo ważnej sprawy.

Rozmowa z chłopakiem zapowiada jakąś miłą dla Ciebie niespodziankę, kłótnia – nowe znajomości, jakie niebawem zawrzesz.

Jeśli zaś kobiecie śni się jej były chłopak, oznacza to, że podświadomie wciąż za nim tęskni i chciałaby go zobaczyć.

Sen o chłopaku/dziewczynie, mężu/żonie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Ocena znaczenia snu Chłopak w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.