C

Sennik Chiromancja

Znaczenie snu chiromancja

Znaczenie snu chiromancja

Kiedy śni Ci się,  że wróżysz komuś z ręki albo ktoś wróży Tobie, oznacza to, że na jawie jesteś otoczony liczną grupą przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji i możesz być pewny, że pospieszą Ci z pomocą zawsze, gdy będziesz tego potrzebował. Jest to dla Ciebie znak, że jesteś prawdziwym szczęściarzem, bowiem prawdziwa przyjaźń jest rzadkim darem, Ty zaś go posiadasz niemalże w nadmiarze.

Jeśli zaś nie masz jeszcze tak wielu oddanych przyjaciół, możesz być pewny, że niedługo się to zmieni, możesz zatem liczyć się z tym, że każda nowo poznana osoba może być potencjalnie Twoim przyszłym przyjacielem, ale niewykluczone też, że rekrutują się oni spośród osób, które już znasz, ale nie byłeś z nimi dotąd bardzo blisko.

Motyw chiromancji we śnie młodej kobiety oznacza natomiast, że niedługo będzie ona musiała wybrać między dwoma mężczyznami walczącymi o jej względy i tylko od niej zależy, czy dokona właściwego wyboru, zatem powinna to zrobić z pełnym zdecydowaniem, bo pewne jest, że będzie to miało wielki wpływ na jej przyszłość.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Chiromancja w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.