C

Sennik Chichotanie

Znaczenie imienia chichotanie

Znaczenie imienia chichotanie

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie bez żadnych dodatkowych szczegółów, może odzwierciedlać Twój żywiony podświadomie lęk przed ośmieszeniem się na forum publicznym bądź stanowić ostrzeżenie, byś nie robił czegoś, co może sprawić, że w swoim otoczeniu staniesz się pośmiewiskiem, z pewnością bowiem będzie to dla Ciebie niezwykle nieprzyjemne doświadczenie.

Jeśli śni Ci się, że chichotasz, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie masz jakąś niezałatwioną sprawę i jesteś komuś coś winien. Sen ten jest dowodem na to, że ta sprawa ciągle Cię gnębi mimo iż może wcale o niej nie myślisz i powinieneś to jak najszybciej zakończyć, by pozbyć się męczącego przeświadczenia, że nadal masz coś ważnego do zrobienia.

Kiedy zaś we śnie widzisz chichoczące dziewczęta, jest to zapowiedź przyjemnego spotkania z jakąś miłą dla Ciebie osobą, które w znaczący sposób poprawi Twój nienajlepszy ostatnio nastrój i sprawi, że jeszcze przez kilka dni na wspomnienie o nim będziesz się do siebie uśmiechał.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Chichotanie w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.