C

Sennik Cebula

Znaczenie snu cebula

Znaczenie snu cebula

Kiedy we śnie widzisz albo obierasz cebulę, zgodnie ze skojarzeniem, jakie ten motyw wywołuje, zapowiada wielki smutek i płacz.

Duża ilość cebuli świadczy o tym, że niedługo z jakiegoś powodu staniesz się obiektem zazdrości osób ze swojego otoczenia.

Jeśli we śnie widzisz rosnącą w ogrodzie cebulę, jest to zwiastun jakiejś rywalizacji, w której weźmiesz udział i która mocno zmotywuje Cię do wytężonej pracy.

Kiedy kupujesz cebulę, oznacza to, że Twoje plany zostaną udaremnione przez intrygi snute przez Twoich wrogów, kiedy zaś ją gotujesz, zapowiada to pewien zastój w Twoich sprawach zawodowych, które będą posuwać się do przodu bardzo powoli.

Jeśli we śnie jesz ugotowaną albo upieczoną cebulę, jest to zapowiedź, że uda Ci się poradzić sobie z jakimś kłopotem i nie poddasz się zwątpieniu.

Kiedy ją wyrzucasz, zapowiada to porzucenie przez Ciebie partnera, kiedy natomiast ronisz łzy przy jej krojeniu, jest to ostrzeżenie, że konkurujące z Tobą osoby mogą pozbawić Cię Twojego stanowiska jeśli im to ułatwisz swoim nieuważnym zachowaniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Cebula w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.