Z

opis Z

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Ogólnie symbol ten może zwiastować dla Ciebie niepomyślność. Jeśli śnisz, że angażujesz się w nowe przedsięwzięcie, wieszczy Ci to niepowodzenia na gruncie zawodowym.

Read More →

Read More →

Ząb

Ząb

Symbol ten może oznaczać, że na jawie masz niezaspokojone potrzeby seksualne. Jeśli śnisz, że widzisz u kogoś piękne zęby, zwiastuje to dla Ciebie nawiązanie znajomości z osobami zamożnymi i możnymi. Gdy śni Ci się, że masz piękne zęby, zwiastuje to dla Ciebie dużo pomyślności, jakiej możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości. Jeśli we śnie myjesz […]

Read More →

Read More →

Żaba

Żaba

Symbol ten może zapowiadać, że poprawi się Twoja ogólna sytuacja zawodowa – przez Twoje usilne starania albo całkowicie przypadkiem. Jeśli we śnie widzisz żabę, jest to zapowiedź znaczącego poprawienia się Twej sytuacji finansowej. Jeżeli widzisz żabę w trawie, zapowiada to, że przyjaciel uchroni Cię przed jakimś niebezpieczeństwem. Duża żaba pojawiająca się w Twoim śnie oznacza, […]

Read More →

Read More →

Zabalsamowanie

Zabalsamowanie

Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie boisz się śmierci i pragniesz zatrzymać czas, by obecna chwila trwała jak najdłużej.

Read More →

Read More →

Zabawa

Zabawa

Symbol ten może zapowiadać, że niebawem weźmiesz udział w jakimś spotkaniu towarzyskim, podczas którego spotkasz swoją drugą połówkę. Jeśli śnisz, że jesteś na zabawie, jest to znak, że na jawie wiedziesz bujne życie towarzyskie i masz duże grono znajomych oraz przyjaciół. Jeżeli we śnie organizujesz zabawę, zwiastuje to dla Ciebie nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów towarzyskich. […]

Read More →

Read More →

Zabawki

Zabawki

Gdy śnisz, że bawisz się zabawkami, jest to znak, że niebawem nawiążesz nową przyjaźń. Jeśli dostałeś od kogoś zabawki, zapowiada to, że osiągniesz wysoką pozycję społeczną. Jeżeli we śnie dajesz komuś zabawki, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie cechujesz się wielkim egoizmem i zdecydowanie powinieneś zwalczać w sobie tę cechę. Gdy śnisz, […]

Read More →

Read More →

Zabijanie

Zabijanie

Symbol ten sygnalizuje, że na jawie tłumisz w sobie jakieś emocje lub uczucia, których nie powinieneś w sobie skrywać. Kiedy śnisz, że zabijasz zwierzę, jest to znak, że niebawem osoba, z którą jesteś związany, przestanie cokolwiek do Ciebie czuć. Gdy we śnie zabijasz człowieka, zapowiada to gwałtowny wybuch Twoich emocji.

Read More →

Read More →

Zabójca

Zabójca

Ogólnie symbol ten zapowiada, że zła dla Ciebie passa dobiega już końca. Jeśli we śnie widzisz zabójcę, jest to sygnał, że kończą się już Twoje kłopoty. Gdy śnisz, że jesteś zabójcą, zapowiada to, że niebawem popełnisz czyn, którego będziesz gorzko żałował. Kiedy we śnie zatrzymałeś zabójcę, jest to znak, że przyłapiesz kogoś w czymś na […]

Read More →

Read More →

Zabójstwo

Zabójstwo

Jeśli śni Ci się, że popełniłeś zabójstwo, wieszczy to dla Ciebie niepomyślne wydarzenia, które będą miały miejsce w Twoim życiu w najbliższym czasie. Gdy we śnie widzisz zabójstwo, zapowiada to dla Ciebie długie życie. Jeżeli śnisz, że prowadzisz śledztwo w sprawie zabójstwa, oznacza to, że na jawie masz lub wkrótce będziesz miał do załatwienia ważną, […]

Read More →

Read More →

Zabudowania

Zabudowania

Dobrze utrzymane i wypełnione żywym inwentarzem zabudowania wieszczą dla Ciebie dobrobyt. Opuszczone i opustoszałe zabudowania pojawiające się w Twoim śnie to znak, że niebawem doświadczysz jakichś niepowodzeń.

Read More →

Read More →

Zabytki

Zabytki

Ogółem symbol ten wieszczy dla Ciebie spokój w życiu rodzinnym lub zapowiada, że niebawem dostaniesz spadek. Jeśli śnisz, że oglądasz zabytki, jest to zapowiedź czekającej Cię harmonii i szczęścia w rodzinie. Gdy śni Ci się, że kolekcjonujesz zabytkowe przedmioty, oznacza to, że na jawie dużą rolę w Twoim życiu odgrywa tradycja.

Read More →

Read More →

Zabłądzić

Zabłądzić

Symbol ten oznacza, że na jawie czujesz się zagubiony i w Twoim wnętrzu panuje wielki chaos. Jeśli śnisz, że zabłądziłeś w mieście, jest to dla Ciebie zwiastun jakichś kłopotów, być może podatkowych. Gdy zabłądziłeś w lesie, jest to zapowiedź czekających Cię problemów w sferze zawodowej. Jeśli zabłądziłeś we mgle, jest to znak, że nikt nie […]

Read More →

Read More →

Zabłąkać się

Zabłąkać się

Ogólnie symbol ten wieszczy dla Ciebie jakieś niezwykłe wydarzenie, którego możesz spodziewać się w najbliższym czasie. Jeśli śnisz, że zabłąkałeś się w lesie, jest to znak, że niebawem przeżyjesz interesującą przygodę. Jeżeli zabłąkałeś się w górach, zapowiada to, że będziesz odczuwał lęk z jakiegoś powodu lub już ma to miejsce. Kiedy śni Ci się, że […]

Read More →

Read More →

Zachód

Zachód

Zachód jako strona świata to sygnał od Twej podświadomości, byś postarał się odzyskać wewnętrzną równowagę. Jeśli śni Ci się, że idziesz na zachód, jest to znak, że na jawie zmierzasz właściwą ścieżką. Dziki Zachód pojawiający się w Twoim śnie to znak, że niebawem odbędziesz daleką podróż.

Read More →

Read More →

Zachód słońca

Zachód słońca

Symbol ten oznacza, że są w Twoim życiu takie sprawy lub wspomnienia, o których chcesz zapomnieć lub ukryć je najgłębiej, jak się da. Jeśli śnisz, że podziwiasz zachód słońca, jest to znak, że niebawem przeżyjesz coś romantycznego.

Read More →

Read More →

Zacisze

Zacisze

Kiedy śnisz, że znajdujesz się w zacisznym miejscu, jest to znak, że niebawem w Twoim życiu będzie miało miejsce nieoczekiwane wydarzenie, które wywoła w Tobie prawdziwy wstrząs. Jeśli śni Ci się, że wchodzisz w zacisze z hałaśliwego miejsca, zapowiada to, że niebawem wybierzesz się w podróż, która da Ci dużo przyjemności.

Read More →

Read More →

Zaćmienie księżyca

Zaćmienie księżyca

Symbol ten może wróżyć dla Ciebie niewierność osoby, z którą na jawie jesteś związany bądź wieszczyć dla Ciebie problemy natury seksualnej. Jeśli śnisz, że widzisz zaćmienie księżyca do połowy, jest to znak, że niebawem z kimś się rozstaniesz.

Read More →

Read More →

Zaczarowanie

Zaczarowanie

Ogólnie symbol ten może zapowiadać, że popadniesz w długi. Jeśli śnisz, że jesteś zaczarowany, zapowiada to, że niebawem popełnisz błąd, który uniemożliwi Ci zrealizowanie jakiegoś planu. Gdy we śnie zaczarowałeś kogoś, jest to sygnał od Twej podświadomości, że w realnym życiu ktoś pragnie dla siebie czegoś, co należy do Ciebie.

Read More →

Read More →

Zaczerwienić się

Zaczerwienić się

Kiedy śnisz, że się zaczerwieniłeś, jest to znak, że na jawie jesteś zakochany, ale nie chcesz się do tego przyznać, być może nawet przed samym sobą. Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś się zaczerwienił, zapowiada to, że niebawem ktoś wyzna Ci swoje uczucia.

Read More →

Read More →

Zaczynać

Zaczynać

Ogólnie symbol ten zwiastuje dla Ciebie niemiłe wiadomości, które dotrą do Ciebie w najbliższym czasie. Jeśli śnisz, że zaczynasz czytanie książki, jest to znak, iż niebawem odniesiesz korzyści materialne.

Read More →

Read More →

Żądania

Żądania

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, zwiastuje to dla Ciebie powodzenie w sferze finansowej.

Read More →

Read More →

Zadanie

Zadanie

Gdy śni Ci się, że próbujesz rozwiązać zadanie matematyczne, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś upewnił się, że wystarczy Ci pieniędzy na wszystkie planowane wydatki. Zadanie, którego nie potrafisz rozwiązać pojawiające się w Twoim śnie to znak, że niebawem będziesz miał bądź już masz duży problem do rozwiązania. Łatwe do rozwiązania zadanie zapowiada, że […]

Read More →

Read More →

Żądanie

Żądanie

Gdy śnisz, że spełniasz czyjeś żądanie, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś był bardziej wyrozumiały wobec innych. Jeśli przedstawiasz swoje żądania, zapowiada to, że osiągniesz sukces i pokonasz swe problemy dzięki swej wielkiej pracowitości.

Read More →

Read More →

Zadowolenie

Zadowolenie

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że na jawie masz czyste sumienie. Jeśli we śnie widzisz zadowolonych ludzi, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz doświadczał wielkiej radości życia.

Read More →

Read More →

Zadrapanie

Zadrapanie

Kiedy śnisz, że ktoś Cię zadrapał, jest to sygnał od Twej podświadomości, że jeśli nie zachowasz wzmożonej uwagi, może Ci się przydarzyć jakiś wypadek. Jeśli we śnie zostałeś zadrapany przez zwierzę, oznacza to, że na jawie czujesz złość z jakiegoś powodu, a może nawet ogarnia Cię agresja.

Read More →

Read More →

Zadusić

Zadusić

Jeżeli śnisz, że kogoś zadusiłeś, jest to znak, że na jawie masz wroga lub wkrótce będziesz miał. Jeżeli we śnie zostałeś uduszony, zapowiada to dla Ciebie nieprzyjemne doświadczenia, których możesz spodziewać się w najbliższym czasie. Gdy śni Ci się, że dusisz żmiję, jest to znak, że uda Ci się uniknąć jakichś nieprzyjemności.

Read More →

Read More →

Żądło

Żądło

Symbol ten zapowiada, że z powodu niewłaściwego pod jakimś względem zachowanie którejś z bliskich Ci osób będziesz się bardzo martwił. Jeśli śnisz, że zostałeś użądlony, zapowiada to cierpienie dla Twojej rodziny. Gdy we śnie widzisz, że ktoś został użądlony, oznacza to, że na jawie Twoja wielka nieufność znacząco utrudnia Ci życie.

Read More →

Read More →

Zagadka

Zagadka

Symbol ten zapowiada, iż niebawem dotrą do Ciebie jakieś wieści. Kiedy śnisz, że rozwiązałeś zagadkę, jest to znak, iż wkrótce poznasz przyczyny czyjegoś nietypowego zachowania. Jeśli śni Ci się, że nie możesz rozwiązać zagadki, zapowiada to, że zaangażujesz się w ryzykowne przedsięwzięcie i kompletnie Ci się to nie opłaci. Gdy we śnie zadajesz komuś zagadkę, […]

Read More →

Read More →

Zaginięcie

Zaginięcie

Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie czujesz się samotny wśród ludzi i brakuje Ci prawdziwej bliskości oraz zrozumienia ze strony drugiej osoby.

Read More →

Read More →

Żagle

Żagle

Gdy we śnie widzisz żagle, zapowiada to, że w ciągu swego życia zwiedzisz niemal cały świat. Jeśli rozwijasz żagle, oznacza to, że masz wielką smykałkę do robienia interesów. Gdy zwijasz żagle, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś w najbliższym czasie nie podejmował żadnych podróży. Zniszczone żagle pojawiające się w Twoim śnie wieszczą nieszczęście dla […]

Read More →

Read More →

Żaglówka

Żaglówka

Kiedy we śnie patrzysz na żaglówkę płynącą z podniesionymi żaglami, jest to znak, że nadszedł właśnie dobry moment na realizację Twoich śmiałych planów. Gdy podróżujesz żaglówką, zapowiada to, że już niebawem będziesz miał okazję wcielić w życie swoje zamierzenia. Kiedy widzisz wolno posuwającą się żaglówkę z opuszczonymi żaglami, przy bezwietrznej pogodzie, jest to znak, że […]

Read More →

Read More →

Zagranica

Zagranica

Kiedy śnisz, że wyjeżdżasz za granicę, jest to znak, że niebawem w Twoim życiu zajdą wielkie zmiany. Gdy we śnie jesteś za granicą, oznacza to, że na jawie tęsknisz za spokojnym i ustabilizowanym życiem.

Read More →

Read More →

Zagroda

Zagroda

Gdy we śnie budujesz zagrodę, zwiastuje to dla Ciebie szczęście. Jeśli przechodzisz przez zagrodę, zapowiada to, że osiągniesz szczyt jakichś swoich możliwości. Zagroda wiejska pojawiająca się w Twoim śnie wieszczy dla Ciebie dobre zdrowie i ogólną pomyślność.

Read More →

Read More →

Zagrożenie

Zagrożenie

Symbol ten zapowiada, że niebawem będziesz bardzo cierpiał. Jeśli śni Ci się, że uniknąłeś zagrożenia, zapowiada to, że cudem unikniesz jakiegoś złego wydarzenia.

Read More →

Read More →

Zagubienie się w roślinności

Zagubienie się w roślinności

Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie nie jesteś w stanie rozwijać się w jakimś sensie, gdyż uniemożliwiają Ci to ograniczenia, których nie jesteś w stanie pokonać.

Read More →

Read More →

Zagłada

Zagłada

Symbol ten zapowiada, że niebawem spotka Cię jakieś niepowodzenie w życiu osobistym. Gdy we śnie widzisz zbliżającą się zagładę, wieszczy to dla Ciebie pecha. Kiedy śnisz, że przeżyłeś zagładę, oznacza to, że wyjdziesz obronną ręką z wielkich kłopotów.

Read More →

Read More →

Zagłówek

Zagłówek

Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie jesteś przemęczony obowiązkami, jakie musisz wykonywać i koniecznie musisz znaleźć czas na odpowiednio długi odpoczynek.

Read More →

Read More →

Zając

Zając

Symbol ten może oznaczać, że w nielegalny sposób będziesz starał się zdobyć coś zakazanego. Gdy we śnie widzisz zająca, oznacza to, że niebawem będziesz odczuwał jakieś obawy. Kiedy bawisz się z zającem, jest to sygnał od Twej podświadomości, że w każdej sytuacji możesz liczyć na swoich przyjaciół. Przestraszony zając pojawiający się w Twoim śnie oznacza, […]

Read More →

Read More →

Zajazd

Zajazd

Jeśli we śnie widzisz piękny zajazd, jest to znak, że na jawie masz duże ambicje. Jeżeli śni Ci się, że znajdujesz się w zajeździe, zapowiada to, że niebawem spędzisz miło czas.

Read More →

Read More →

Zajęcie czegoś

Zajęcie czegoś

Kiedy śnisz, że ktoś dokonał zajęcia Twego mienia, zwiastuje to dla Ciebie rozstanie z kimś albo jakąś stratę. Gdy śni Ci się, że zajmujesz coś u swego dłużnika, oznacza to, że poniesiesz konsekwencje swego braku ostrożności i naiwności.

Read More →

Read More →

Top