U

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Kiedy śnisz, że zawierasz umowę o ubezpieczeniu, zapowiada to, że już niebawem poniesiesz jakieś straty. Jeśli we śnie zerwałeś umowę, jest to znak, że niebawem uświadomisz sobie, jaki błąd niedawno popełniłeś.

Read More →

Read More →

Ubieganie się

Ubieganie się

Jeśli śni Ci się, że o coś się ubiegasz, zapowiada to, że osiągniesz sukces później, niż się spodziewałeś i niż obiektywnie powinieneś.

Read More →

Read More →

Ubierać się

Ubierać się

Jeżeli śnisz, że się ubierasz, zapowiada to, że niebawem wyjdą na jaw czyjeś sekrety. Gdy widzisz ubierających się ludzi, jest to znak, że nieznana osoba będzie potrzebowała pomocy, a Ty mu jej udzielisz. Kiedy we śnie ubierasz dziecko, oznacza to, że wkrótce będziesz się musiał kimś zaopiekować, czy będzie Ci się to podobało, czy nie.

Read More →

Read More →

Ubikacja

Ubikacja

Gdy śnisz, że jesteś w ubikacji, jest to znak, że niebawem zyskasz wielki szacunek swego otoczenia. Jeśli sprzątasz ubikację, oznacza to, że na jawie znajomi zazdroszczą Ci szczęścia, jakie jest Twoim udziałem. Ubikacja z ludzkimi odchodami wróży dla Ciebie pomyślność. Prymitywna ubikacja pojawiająca się w Twoim śnie to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie […]

Read More →

Read More →

Ubiór

Ubiór

Podkoszulek lub halka pojawiające się w Twoim śnie to znak, że na jawie nie do końca znasz swą osobowość i nie wiesz o wszystkim, co kryje się w Twoim wnętrzu. Slipy i kalesony oznaczają, że masz jakieś niezaspokojone potrzeby seksualne. Płaszcz sygnalizuje, że chcesz się przed czymś na jawie ochronić lub zabezpieczyć. Krawat i mankiety […]

Read More →

Read More →

Ubóstwo

Ubóstwo

Jeśli śni Ci się, że jesteś ubogi, jest to znak, że nieoczekiwanie Twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi. Gdy widzisz ubogich ludzi, zapowiada to, że w najbliższym czasie znajdziesz się w złej sytuacji materialnej. Kiedy we śnie pomagasz ubogim, oznacza to, że w realnym życiu cechujesz się wielką wrażliwością i empatią.

Read More →

Read More →

Ubranie

Ubranie

Nowe ubranie pojawiające się w Twoim śnie zapowiada, że ziszczą się Twoje plany zawodowe. Podarte ubranie zwiastuje dla Ciebie duże straty. Gdy śnisz, że zszywasz podarte ubranie, jest to znak, że niebawem poniesiesz duże straty, ale uda Ci się je stosunkowo szybko nadrobić. Kiedy śnisz, że zwracasz uwagę na swoje ubranie, wieszczy to dla Ciebie […]

Read More →

Read More →

Ucho

Ucho

Gdy we śnie widzisz ucho, jest to sygnał od Twej podświadomości, że powinieneś postarać się poznać opinie ludzi z Twego otoczenia na Twój temat, gdyż może to być dla Ciebie ważniejsze niż myślisz. Jeśli widzisz kogoś z dużymi uszami, zapowiada to, że ktoś nie spełni Twojej prośby, a najprawdopodobniej nawet w ogóle nie zwróci na […]

Read More →

Read More →

Ucieczka

Ucieczka

Symbol ten może oznaczać, że na jawie obawiasz się jakiegoś niebezpieczeństwa i nie chcesz stawać z nim twarzą w twarz, lecz pragniesz się przed nim uchronić. Jeśli śnisz, że pomagasz komuś w ucieczce, jest to znak, że Twoja życzliwość dla innych ściągnie na Twoją głowę problemy. Jeżeli we śnie uciekasz, zapowiada to, że uda Ci […]

Read More →

Read More →

Uciekinierzy

Uciekinierzy

Gdy we śnie widzisz wielu uciekinierów, jest to znak, że w Twoim otoczeniu niebawem może wybuchnąć poważny konflikt. Jeśli śnisz, że jesteś uciekinierem, jest to sygnał, że w realnym życiu bardzo się czegoś boisz.

Read More →

Read More →

Ucisk

Ucisk

Jeśli we śnie odczuwasz  ucisk, wieszczy to dla Ciebie jakieś kłopoty zdrowotne. Ucisk na szyi to znak, że na jawie czegoś się boisz. Jeżeli śnisz, że uścisnąłeś komuś dłoń, zapowiada to, że nawiążesz znajomość z wartościową osobą.

Read More →

Read More →

Uczeń

Uczeń

Jeśli we śnie spotkałeś ucznia, jest to znak, że niebawem dotrą do Ciebie pomyślne informacje na temat Twych spraw zawodowych. Gdy rozmawiasz z uczniem, zwiastuje to dla Ciebie nawiązanie kontaktów towarzyskich ze sławnymi osobami. Kiedy we śnie jesteś uczniem, zwiastuje to dla Ciebie ogólną pomyślność.

Read More →

Read More →

Uczesanie

Uczesanie

Kiedy śnisz, że zmieniłeś uczesanie, jest to znak, że na jawie pragniesz pokazać się swemu otoczeniu z lepszej niż do tej pory strony. Gdy masz modne uczesanie, oznacza to, że w realnym życiu cenisz sobie atrakcyjny wygląd i bardzo o siebie dbasz.

Read More →

Read More →

Uczta

Uczta

Symbol ten może zwiastować dla Ciebie problemy zdrowotne, z którymi szybko uda Ci się uporać lub oznaczać, że na jawie brakuje Ci bliskiego kontaktu z innymi ludźmi i czujesz się osamotniony. Jeśli śnisz, że jesteś na uczcie, zwiastuje to dla Ciebie jakieś zmartwienia. Jeżeli zostałeś zaproszony na ucztę, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś […]

Read More →

Read More →

Uczulenie

Uczulenie

Ogólnie symbol ten zwiastuje dla Ciebie doskonałe zdrowie i samopoczucie. Jeśli śnisz, że masz na coś uczulenie, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz cieszył się dobrą formą fizyczną. Jeżeli we śnie leczysz uczulenie, jest to znak, że uda Ci się pozbyć jakiegoś problemu.

Read More →

Read More →

Uczyć się

Uczyć się

Symbol ten sygnalizuje, że na jawie usilnie starasz się rozwiązać wiele swych problemów naraz zamiast zabierać się za nie po kolei. Gdy śnisz, że uczysz się pisać, jest to znak, że masz jeszcze wiele rzeczy do załatwienia. Jeśli we śnie uczysz się języka obcego, zapowiada to, iż w najbliższym czasie posiądziesz jakieś nowe umiejętności.

Read More →

Read More →

Udar słoneczny

Udar słoneczny

Jeśli we śnie dostałeś udaru słonecznego, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie ktoś jest o Ciebie bardzo zazdrosny, mimo iż obiektywnie nie ma do tego żadnego powodu.

Read More →

Read More →

Udawanie

Udawanie

Symbol ten może stanowić sygnał od Twej podświadomości, byś kierował się w życiu powszechnie uznawanymi zasadami i nie pozwalał sobie na jakiekolwiek zachowania nieuczciwe. Gdy śnisz, że udajesz przed kimś kogoś, kim nie jesteś, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś nie dopuszczał się kłamstw, ponieważ na pewno szybko wyjdą one na jaw.

Read More →

Read More →

Uderzenie

Uderzenie

Ogółem symbol ten stanowi sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie był bardziej aktywny w jakiejś dziedzinie swego życia lub ogólnie. Gdy śnisz, że uderzyłeś kogoś w twarz, jest to znak, że na jawie ktoś wyrządził Ci ogromną krzywdę, której nie potrafisz wybaczyć. Jeśli we śnie zostałeś uderzony, oznacza to, że w realnym życiu masz […]

Read More →

Read More →

Udo

Udo

Ogółem symbol ten oznacza, że na jawie masz w sobie wiele siły i pewności siebie, dzięki czemu doskonale radzisz sobie w życiu. Gdy we śnie widzisz czyjeś udo, zwiastuje to dla Ciebie pomyślność. Jeżeli masz zgrabne udo, oznacza to, że na jawie cechujesz się dużą atrakcyjnością. Jeśli uderzyłeś się w udo, zapowiada to, że zawiedziesz […]

Read More →

Read More →

Uduszenie

Uduszenie

Kiedy we śnie zostałeś uduszony, oznacza to, że niebawem będziesz miał do czynienia z jakimiś trudnościami.

Read More →

Read More →

Ufo

Ufo

Jeśli we śnie widzisz ufo, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie jesteś nazbyt zajęty swymi obowiązkami i od czasu do czasu powinieneś znaleźć czas na odpoczynek. Jeżeli boisz się ufo, oznacza to, że nie powinieneś skrywać swych prawdziwych uczuć. Gdy we śnie znalazłeś się w ufo, jest to znak, że na jawie […]

Read More →

Read More →

Ugryzienie

Ugryzienie

Gdy śni Ci się ugryzienie przez jakieś zwierzę, jest to znak, że na jawie masz do czynienia z wielką zazdrością – własną lub cudzą. Ugryzienie przez psa zapowiada dla Ciebie okres smutku i zmartwień. Jeśli zostałeś ugryziony i krwawisz, zwiastuje to dla Ciebie poważne straty. Ugryzienie przez węża to sygnał od Twej podświadomości, że wiele […]

Read More →

Read More →

Ujeżdżalnia

Ujeżdżalnia

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to zapowiedź czekającego Cię bogactwa, które być może otrzymasz na mocy testamentu.

Read More →

Read More →

Ukąszenie

Ukąszenie

Symbol ten może zapowiadać, że w najbliższym czasie będziesz zły na ukochaną osobę i może Ci nie być łatwo uniknąć kłótni. Jeśli śni Ci się ukąszenie owada, zwiastuje to dla Ciebie konflikty.

Read More →

Read More →

Uklęknąć

Uklęknąć

Gdy śnisz, że przed kimś uklęknąłeś, zapowiada to dla Ciebie nieoczekiwany przypływ pieniędzy. Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś uklęknął, zwiastuje to dla Ciebie nawiązanie znajomości z ciekawymi, barwnymi osobami.

Read More →

Read More →

Ukochana osoba

Ukochana osoba

Jeśli we śnie widzisz ukochaną osobę, jest to znak, że Twoje małżeństwo nie będzie szczególnie udane. Chora lub przygnębiona ukochana osoba pojawiająca się w Twoim śnie wieszczy dla Ciebie troski i smutki w rodzinie. Martwa ukochana osoba zwiastuje dla Ciebie niepomyślność w sferze zawodowej.

Read More →

Read More →

Ukojenie

Ukojenie

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś w najbliższym czasie powstrzymał się od podejmowania ryzykownych przedsięwzięć, bo może to mieć dla Ciebie złe skutki.

Read More →

Read More →

Ukrywać

Ukrywać

Kiedy śnisz, że się ukrywasz, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś zwrócił większą uwagę na swoje zdrowie. Jeśli ukrywasz twarz, zapowiada to, że niebawem będziesz odczuwał wstyd z jakiegoś powodu. Jeżeli śnisz, że coś ukrywasz, wieszczy to dla Ciebie jakieś nieszczęścia. Gdy we śnie widzisz kogoś, kto się ukrywa, jest to znak, że Twoi […]

Read More →

Read More →

Ukrzyżowanie

Ukrzyżowanie

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to zapowiedź niepomyślności, jakiej możesz spodziewać się w najbliższym czasie we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Read More →

Read More →

Ukłon

Ukłon

Gdy śnisz, że składasz komuś ukłon, jest to znak, że niebawem odnajdziesz jakąś zagubioną jakiś czas temu rzecz. Jeśli we śnie ktoś składa Ci ukłon, zapowiada to dla Ciebie nawiązanie znajomości z interesującą osobą.

Read More →

Read More →

Ukłucie

Ukłucie

Ukłucie igłą pojawiające się w Twoim śnie w jakimś kontekście to znak, że niebawem ktoś podaruje Ci coś, co wywoła Twoją radość.

Read More →

Read More →

Ul

Ul

Symbol ten zwiastuje dla Ciebie pomyślność oraz zyski finansowe. Jeśli we śnie widzisz ul, jest to zapowiedź szczęścia, jakie niebawem zagości w Twoim domu. Gdy widzisz zniszczony ul, zwiastuje to dla Ciebie pecha i nieporozumienia z otoczeniem.

Read More →

Read More →

Uleganie

Uleganie

Gdy śni Ci się, że ulegasz czyimś życzeniom, zapowiada to, że stracisz okazję na poprawienie swej pozycji zawodowej. Jeśli we śnie ktoś Ci ulega, jest to znak, że niebawem zostaniesz wyróżniony na tle swego otoczenia.

Read More →

Read More →

Ulewa

Ulewa

Ogółem symbol ten zwiastuje dla Ciebie poważne zyski finansowe i ogólne szczęście. Jeśli śnisz, że podczas ulewy bardzo zmokłeś, oznacza to, że na jawie szczęście bardzo Ci sprzyja w jakiejś sprawie, mimo Twej lekkomyślności.

Read More →

Read More →

Ulica

Ulica

Symbol ten stanowi sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie nie pobłażał swym popędom seksualnym bez względu na to, jak trudno będzie Ci się pohamować, gdyż jeśli nie będziesz się szanował, szybko stracisz dobrą reputację w swym otoczeniu. Jeśli we śnie widzisz ulicę lub spacerujesz po ruchliwej, wielkomiejskiej ulicy, jest to znak, że Twoje życie […]

Read More →

Read More →

Uliczka

Uliczka

Jeśli we śnie widzisz uliczkę, jest to znak, że niebawem doznasz jakiejś radości. Gdy zamiatasz ulicę, wieszczy to dla Ciebie smutek, a może nawet żałobę. Kiedy śni Ci się, że spacerujesz uliczką, jest to znak, że w Twoim życiu w najbliższym czasie będą panować całkowity spokój i harmonia.

Read More →

Read More →

Ulicznik

Ulicznik

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie jesteś nieco zbyt zarozumiały i powinieneś powściągnąć w sobie tę cechę, by nie ogarnęła Cię całkowita pycha, bo na pewno nie będzie to dobre ani dla Ciebie, ani też dla osób, które mają z Tobą […]

Read More →

Read More →

Ulotki

Ulotki

Gdy śnisz, że rozrzucasz ulotki, zwiastuje to dla Ciebie jakieś spory, które mogą nawet zaprowadzić Cię do sądu. Jeśli we śnie drukujesz ulotki, jest to znak, że niebawem dotrą do Ciebie niepomyślne nowiny.

Read More →

Read More →

Umarli

Umarli

Jeżeli we śnie widzisz umarłych, jest to zwiastun szczęścia i radości, które niebawem zagoszczą w Twoim domu. Jeśli całujesz umarłego, zapowiada to dla Ciebie szczęście na wiele najbliższych lat. Gdy jesz posiłek wśród umarłych, jest to znak, że wkrótce zajmiesz stanowisko, które umożliwi Ci sprawowanie władzy.

Read More →

Read More →

Top