B

Sennik ButyZnaczenie snu buty

Znaczenie snu buty

Nowe buty zwiastują, że niebawem wybierzesz się w jakąś podróż, a jeśli zakładasz je we śnie – że czeka Cię sukces, który pociągnie za sobą poprawę Twojej sytuacji ekonomicznej.

Stare buty stanowią ostrzeżenie, byś nie pozwolił oszukać Cię komuś, kto chce Cię wciągnąć w jakieś niepewne czy wręcz podejrzane przedsięwzięcie, zaś mokre zapowiadają chorobę – Twoją lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Jeśli śnią Ci się dziurawe buty, oznacza to, że wkrótce poniesiesz znaczące straty materialne, a jeśli chodzisz bez butów – że czeka Cię jakieś ważne wyróżnienie, które na długo spowoduje u Ciebie uczucie dumy.

Kiedy śnisz, że szyjesz buty, zapowiada to kłótnie, najprawdopodobniej w rodzinie,  jeśli je czyścisz – wesołą i beztroską zabawę, zaś jeśli je gubisz – szczęście, zwykle na gruncie zawodowym.

Jeżeli śnisz, że wyrzucasz buty, oznacza to, iż przydarzy Ci się jakieś nieporozumienie, które zaskutkuje poważnymi problemami.

Czarne buty stanowią ostrzeżenie przed jakimiś problemami zdrowotnymi albo tarapatami spowodowanymi próbą oszustwa bądź oszustwem.

Ciasne zapowiadają dolegliwości zdrowotne lub problemy w związku z zajmowanym stanowiskiem w pracy.

Jeśli natomiast śni Ci się, że znajdujesz się w tłumie ludzi bez butów, oznacza to, że na jawie masz problem z przystosowaniem się do społeczeństwa, w jakim żyjesz.

Niemodne buty oznaczają, że zawód, jaki pragniesz wykonywać, jest nieprzydatny w Twoim otoczeniu, zaś za duże sygnalizują, że masz zbyt wysokie aspiracje w stosunku do swoich możliwości.

Kiedy we śnie mężczyzny pojawiają się buty nie od pary, może to zapowiadać, że na jawie popełni on cudzołóstwo.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Ocena znaczenia snu Buty w senniku.

4 komentarze

  1. Magda
  2. Rydelek Beata
  3. Joanna
  4. czarny_but

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.