B

Sennik BurzaZnaczenie snu burza

Znaczenie snu burza

Kiedy śni Ci się, że podczas burzy znajdujesz się na polu lub łące, oznacza to jakieś przykre wydarzenia  w społeczeństwie, w jakim żyjesz, a niewykluczone, że także zamieszki na tle politycznym.

Burza z piorunami jest zwiastunem wielkiej kłótni, która, jeśli nie zostanie w porę zażegnana, może się przerodzić w trwały konflikt, burza z gradem zaś jest oznaką zbliżających się problemów rodzinnych bądź natury ekonomicznej. Jeśli symbol ten pojawia się we śnie osoby pozostającej w stałym związku, najprawdopodobniej wróży rychłe, ostateczne rozstanie z partnerem.

Jeżeli śni Ci się, że podczas burzy kryjesz się pod drzewem, jest to znak, że na jawie czyha na Ciebie bardzo poważne niebezpieczeństwo, przed którym musisz uciekać, by nie zdołało Cię dosięgnąć.

Sen o burzy [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Jeśli śnisz, że przeczekujesz burzę w bezpiecznym miejscu, najpewniej uda Ci się uniknąć jakiegoś wielkiego niebezpieczeństwa, jeśli dajesz się jej zaskoczyć – może spotkać Cię jakieś nieszczęście, ale możesz temu zapobiec, jeśli będziesz we wszystkich dziedzinach życia postępował bardzo ostrożnie.

Kiedy natomiast  śnisz, że bez szwanku udaje Ci się wyjść z ciężkiej burzy, jest to dobra zapowiedź dla Twoich interesów, które teraz czeka dobra passa.

Jeżeli we śnie patrzysz z bezpiecznego miejsca na burzę, oznacza to, że skomplikują się Twoje sprawy sercowe albo inne ważne dla Ciebie kwestie.

Jeśli słyszysz odgłosy burzy, zapowiada to jakieś złe wiadomości, które niebawem powinny do Ciebie dotrzeć.

Nadchodząca burza zapowiada chorobę – Twoją lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Mijająca burza zapowiada, że uda Ci się sprawnie poradzić sobie ze wszystkimi przeszkodami, jakie napotkasz na swojej drodze, jeśli zaś śnisz, że znajdujesz się pośród burzy i walczysz o przetrwanie, zapowiada to straty finansowe oraz pasmo problemów.

Jeśli w Twoim śnie pojawia się motyw burzy w lesie i widzisz drzewo uderzone piorunem, oznacza to, że Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich czeka jakieś bardzo ciężkie, traumatyczne przeżycie.

Burza na morzu symbolizuje pogorszenie się sytuacji w Twoim związku, wynikające z waszego nieodpowiedniego postępowania względem siebie, jeśli zaś widzisz, jak po burzy na niebie pojawia się tęcza, oznacza to, że zakończy się jakiś spór między Tobą a kimś dla Ciebie bliskim, ale niekoniecznie pogodzeniem – może to być również zupełne zerwanie relacji.

Sen o burzy [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Burza w senniku.

2 komentarze

  1. Monika
  2. ROXANA

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.