B

Sennik BramaZnaczenie snu brama

Znaczenie snu brama

Otwarta brama zwiastuje Ci dobra przyszłość, pełną doskonałych okazji na osiągnięcie sukcesu. Przyszłością tą może być poważna zmiana w Twoim życiu, głównie wiążąca się z Twoją pracą.

Kiedy śnisz, że przechodzisz przez taką otwartą bramę, oznacza to, że wkrótce wybierzesz się do kogoś z wizytą i będziesz tam bardzo mile widziany.

Piękna, bogato zdobiona brama symbolizuje przyszłość pełną sukcesów oraz rozwój osobisty.

Jeśli śnisz, że zamykasz bramę, jest to znak, że wkrótce poznasz jakieś interesujące osoby, z którymi zadzierzgniesz węzeł przyjaźni, jeśli zaś widzisz ją już zamkniętą, jest to niepomyślny znak, bowiem zapowiada, iż ktoś będzie do Ciebie nieprzychylnie lub nawet wrogo nastawiony.

Kiedy śni Ci się, że znajdujesz się przed jakąś bramą i wahasz się, czy przez nią przejść, jest to najprawdopodobniej odzwierciedlenie sytuacji, w jakiej znajdujesz się na jawie – musisz podjąć jakąś trudną decyzję, która może zaważyć na całym Twoim przyszłym życiu i boisz się, że dokonasz niewłaściwego wyboru.

Brama w formie kraty symbolizuje Twoje nierealne i niemożliwe do ziszczenia marzenia, z czego w głębi duszy zdajesz sobie sprawę, zaś światło w bramie zapowiada, że uda Ci się odkryć jakąś kwestię, która dla innych osób pozostanie nieodkryta.

Sen o bramie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Brama w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.