B

Sennik BiżuteriaZnaczenie snu biżuteria

Znaczenie snu biżuteria

Kiedy śnisz, że nosisz biżuterię, jest to zapowiedź, iż niebawem w Twoim życiu pojawi się nowe źródło dochodów, które będzie dla Ciebie bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Jeśli oglądasz biżuterię, może to symbolizować prezent, jaki niebawem od kogoś otrzymasz, zaś jeśli wśród niej znajduje się diadem, zapowiada to dla Ciebie nagrody i jakieś znaczne wyróżnienia, a jeśli łańcuszek lub pierścionek, jest to zapowiedź nowej przyjaźni albo miłości.

Kiedy śnisz, że znajdujesz biżuterię, zapowiada to wielkie, ale bliżej nieokreślone szczęście, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem.

Sztuczna biżuteria zapowiada, iż Twój partner popełni jakiś nieodpowiedzialny czyn, co będziesz miał mu za złe.

Jeżeli śni Ci się, że kupujesz coś z biżuterii, zapowiada to, iż wkrótce zaangażujesz się w nowy związek pełen pasji i nieokiełznanych emocji, jeśli ją tracisz – jest to zapowiedź wielkiego rozczarowania, być może mającego związek z moralnością.

Kiedy we śnie czyścisz biżuterię, jest to sygnał, iż wokół Ciebie znajdują się nieżyczliwe Ci i fałszywe względem Ciebie osoby, na które powinieneś zwracać baczną uwagę, jeśli zaś ją polerujesz – na Twoją głowę niedługo spadnie wiele nowych zadań do wypełnienia.

Jeśli śnisz, że dziedziczysz biżuterię, jest to zapowiedź, że wprawdzie uda Ci się zdobyć znaczne bogactwo, ale wbrew Twoim oczekiwaniom wcale nie sprawi to, że nagle zaczniesz być szczęśliwy.

Kiedy zaś we śnie ktoś Cię okrada z biżuterii, symbolizuje i zapowiada to dla Ciebie utratę nadziei i wielkie rozczarowanie, czego możesz spodziewać się w najbliższym czasie.

Sen o biżuterii [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Biżuteria w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.