B

Sennik BieganieZnaczenie snu bieganie

Znaczenie snu bieganie

Jeśli śnisz, że biegasz i nie towarzyszą temu żadne dodatkowe szczegóły, oznacza to, iż przydarzą Ci się jakieś nieoczekiwane, lecz bardzo przyjemne niespodzianki.

Jeśli biegasz bez celu, jest to niepomyślny znak, bo oznacza okres beznadziei i obniżonego samopoczucia, kiedy będzie Ci się wydawało, że Twoje życie jest zupełnie pozbawione sensu.

Jeżeli biegasz i sprawia Ci to przyjemność, jest to zapowiedź szczęścia, jakie już wkrótce zagości w Twoim życiu.

Pościg za jakimś wrogiem zwiastuje Ci zwycięstwo w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie,które osiągniesz dzięki swojej wytrwałości i uporowi.

Bieganie nago oznacza, iż zdradzi Cię ktoś, po kim nigdy byś się tego nie spodziewał, jeśli zaś śnisz o bieganiu po lesie, również jest to niepomyślna wróżba, bowiem oznacza, że niebawem zaangażujesz się w sprawy innych ludzi i skończy się to dla Ciebie wielkimi przykrościami.

Bieg po łące zapowiada powodzenie na gruncie zawodowym i znaczne poprawienie się Twojej sytuacji finansowej, jeśli zaś śnisz o bieganiu po wodzie, oznacza to, że na jawie, nawet o tym nie wiedząc, poskromiłeś niebezpieczny żywioł i uda Ci się spotkać miłość.

Bieganie po pokoju symbolizuje jakąś stratę, której niebawem doznasz, zaś jeśli śni Ci się, że chcesz biegać, ale nie jesteś w stanie tego robić, jest to zapowiedź choroby – Twojej, lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Jeśli śni Ci się, że biegasz w większym gronie ludzi, jest to zapowiedź Twojego uczestnictwa w jakiejś doniosłej uroczystości, jeśli zaś tylko biernie przyglądasz się biegającym ludziom, zwiastuje to kłótnie i nieporozumienia z najbliższymi bądź przyjaciółmi.

Biegające dzieci zapowiadają ogólne powodzenie oraz dobry nastrój, który będzie Ci towarzyszył przez najbliższy czas, jeśli zaś śnisz, że udało Ci się dobiec do jakiegoś celu, spełnią się Twoje plany.

Sen o bieganiu w zwolnionym tempie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Bieganie w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.