B

Sennik BalkonZnaczenie snu balkon

Znaczenie snu balkon

Jeśli śnisz o pięknym, zadbanym balkonie, z którego rozciąga się cieszący oczy widok, zwiastuje to dobrą zmianę w Twoim życiu i przyjemne wydarzenia, w jakie obfitować powinna Twoja najbliższa przyszłość. Kiedy stoisz na balkonie, jest to znak, iż znajdziesz nowego przyjaciela.

Siedzenie na balkonie oznacza natomiast, iż wkrótce stanie przed Tobą konieczność dokonania jakiegoś ważnego wyboru, a podjęcie tej decyzji będzie od Ciebie wymagało sporo odwagi i zdrowego rozsądku.

Jeśli śnisz, że wychylasz się przez balustradę, jest to sygnał, że jesteś zanadto naiwny i w końcu wada ta może wpędzić Cię w poważne problemy, bo ktoś znajdzie sposób, w jaki może ją wykorzystać przeciwko Tobie albo dla własnych korzyści.

Kiedy śnisz, że Ty sam albo ktoś inny spada z balkonu, jest to zapowiedź, że Twoje nadzieje pozostaną niespełnione, jeśli zaś skaczesz z niego celowo, może to być zwiastun jakiejś choroby, której jednak być może uda Ci się uniknąć.

Balkon zniszczony czy też niepewnie trzymający się wróży niepewną przyszłość i obawę o to, co przyniesie Ci los. Jeśli osobie pozostającej w związku śni się motyw pożegnania na balkonie, oznacza to, że niebawem będzie musiała rozstać się ze swoim partnerem i najprawdopodobniej jest to ostateczne rozstanie, nawet jeśli nawzajem będą zapewniać się o dozgonnej wierności.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Balkon w senniku.

1 sen

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.