B

Sennik BalZnaczenie snu bal

Znaczenie snu bal

Bal jako symbol senny zwiastuje zazwyczaj jakieś radosne wydarzenie w życiu osoby śniącej. Jeśli we śnie widzisz bawiących się na balu ludzi, oznacza to, że Twoje życie jest beztroskie, czasem nawet za bardzo, bo starasz się z niego korzystać i oddawać się przyjemnościom, nie przejmując się za bardzo obowiązkami, co na pewno nie jest godne pochwały.

Jeśli w nim uczestniczysz, zwiastuje Ci to jakieś przyjemne wydarzenia, jeśli zaś tańczysz – zapowiada zaręczyny – Twoje lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia. Jeśli śnisz, że tańczysz na środku sali balowej i znajdujesz się w centrum zainteresowania zebranych, odzwierciedla to prawdopodobnie Twoją sytuację na jawie, gdzie również budzisz żywe zainteresowanie tłumu.

Symbol ten oznacza też czekające Cię w życiu miłe niespodzianki. Jeżeli śni Ci się bal maskowy, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz tak pochłonięty rozmaitymi rozrywkami i zabawą, że nie uda Ci się wywiązać z wszystkich swoich obowiązków. Kiedy uciekasz z balu, oznacza to, iż odczuwasz, być może tylko podświadomie, niewytłumaczalny lęk przed ludźmi i nie jesteś gotów, by z kimkolwiek nawiązać bliższą relację.

Jeśli we śnie aktywnie uczestniczysz w balu, czyli rozmawiasz z ludźmi i dobrze się bawisz, sugeruje to Twoją gotowość do zmian i akceptację swojej osoby, kiedy zaś stoisz z boku i tylko przyglądasz się bawiącym się osobom, oznacza to, że nie żyjesz naprawdę, lecz stoisz obok życia, bo boisz się okazywać swoje prawdziwe uczucia i stale oczekujesz na jakąś zmianę, która uczyni Twoje życie szczęśliwym, jednak powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli sam nic nie zrobisz, Twoje życie nie odmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Bal w senniku.

2 komentarze

  1. Aleksandra
  2. Monika

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.