A

Sennik AutoZnaczenie snu auto

Znaczenie snu auto

Kiedy śnisz, że prowadzisz samochód i jedziesz nim do przodu, oznacza to, że na jawie udaje Ci się kontrolować wszystkie swoje sprawy i nikt nie ma na nie wpływu poza Tobą samym. Jeśli ktoś Ci towarzyszy, zwiastuje to poprawę Twojej ogólnej sytuacji życiowej, jeśli zaś nie znasz tej osoby, może to oznaczać, że masz szansę na poznanie kogoś interesującego, kto w znaczny sposób zmieni Twoje życie, ale tylko od Ciebie zależy, czy nie zmarnujesz tej ważnej szansy.

Jeżeli we śnie przemieszczasz się starym lub rozbitym autem, oznacza to, że na jawie brakuje Ci sił i jesteś zbyt zmęczony, by pracować bez odpoczynku jak do tej pory – potrzebny jest Ci długi czas na regenerację poważnie nadwątlonych sił. Gdy śnisz, że jeździsz bardzo szybko, łamiąc przepisy drogowe, oznacza to, iż głęboko w swoim wnętrzu skrywasz jakieś utajnione lęki albo potrzeby, których zaspokojenia bardzo potrzebujesz, ale jest to niemożliwe,dopóki nikt poza Tobą nie ma świadomości ich istnienia.

Kiedy kupujesz auto, zapewne oznacza to, iż właśnie bierzesz udział w jakimś przedsięwzięciu, które się powiedzie i przyniesie Ci spore korzyści. Wysiadanie z auta zapowiada, że poniesiesz jakiś uszczerbek na swojej dobrej opinii. Kiedy we śnie widzisz płonący samochód, jest to dobry znak, ale tylko pod warunkiem, że nie widzisz ciemnego dymu, kraksa samochodowa oznacza natomiast podróż, która nie przyniesie Ci oczekiwanego rezultatu, zaś wypadek to zapowiedź sporych strat finansowych.

Gdy ktoś kradnie Ci samochód we śnie, jest to ostrzeżenie, że jakaś nieznajoma osoba chce Cię w jakiś sposób oszukać, wygrana wyścigów samochodowych czy rajdu zwiastuje Twoje zwycięstwo nad kimś, z kim od dłuższego czasu rywalizujesz w jakiejś dziedzinie, zaś zderzenie dwóch samochodów oznacza, że w jakiejś kwestii spotkasz się z silną konkurencją.

Jeżeli w Twoim śnie pojawia się samochód ciężarowy, jest to ostrzeżenie, iż powinieneś uważniej dobierać słowa w rozmowach z osobami, co do których nie masz pewności, że nie powtórzą nikomu Twoich słów. Może to być również zapowiedź interesującego spotkania, z którego wynikną dla Ciebie jakieś korzyści. Jeśli widzisz auto, które zbliża się do Ciebie z przodu, zapowiada to, że już niebawem będziesz musiał zmierzyć się z kimś w starciu twarzą w twarz, a jeśli ujrzałeś auto pozbawione kierowcy, zwiastuje to jakąś patową sytuację, z której nie będzie umiał wybrnąć tak, żeby nie ponieść żadnych strat.

Jeżeli śni Ci się, że podczas prowadzenia auta nagle straciłeś nad nim kontrolę, jest to zapowiedź możliwego wypadku na jawie albo innego nieprzyjemnego wydarzenia, które na długo pozostanie niezatarte w Twej pamięci. Gdy natomiast śnisz, że jesteś w ślepej uliczce albo w jakimś opuszczonym przez ludzi miejscu, jest to znak, że Twoje wyrachowanie donikąd Cię nie doprowadzi. Jeżeli zaś jesteś w obcym miejscu i zgubiłeś drogę, może to być sygnał, iż obawiasz się, że za bardzo się zmienisz i nie będziesz już prawdziwym sobą. Dobrym znakiem jest natomiast nowe auto, które łatwo i przyjemnie daje Ci się prowadzić – jest to zapowiedź poprawienia się Twojej sytuacji życiowej lub ekonomicznej.

Sen o aucie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
Ocena znaczenia snu Auto w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.