A

Sennik AlkoholZnaczenie snu alkohol

Znaczenie snu alkohol

Pojawiający się jako symbol senny może odzwierciedlać Twoje siły duchowe, które bardzo często, mimo że o tym nie wiesz, mają wpływ na Twoje postępowanie oraz to, jak zachowujesz się w różnych sytuacjach. Może więc symbolizować, iż Twoja podświadomość chce, byś postarał się przezwyciężyć jakieś swoje zahamowania.

Być może chodzi o Twoje relacje z innymi ludźmi, które mogą pozostawiać sporo do życzenia jeśli jesteś zamknięty na innych – jest to wówczas dla Ciebie sygnał, byś do nich wyszedł i otworzył na nich swoje serce i rozum. Niewykluczone, że jesteś wielkim samotnikiem, ale podświadomie masz już tego dość i zaczynasz coraz bardziej tęsknić za towarzystwem.

Nie jest to jednakże jedyne możliwe objaśnienie snu, w którym pojawia się motyw alkoholu, gdyż może on także sygnalizować, iż zbyt trzeźwo patrzysz na otaczający Cię świat lub choćby na niektóre sprawy. Być może powinieneś być bardziej kreatywny i dopuścić do głosu swoją wyobraźnię, a wówczas przekonasz się, jak wiele tkwi w Tobie niewykorzystywanych nigdy dotąd możliwości.

Uzależnienie od alkoholu może też odzwierciedlać uzależnienie na jawie od jakiejś osoby, niezdrową relację, jaka łączy Cię z jakąś osobą. Zastanów się, czy nie masz obok siebie kogoś, kto próbuje Tobą manipulować albo przynajmniej ma duży wpływ na Twoje zachowanie. I wreszcie, sen o alkoholu może być dla Ciebie ostrzeżeniem, że na jawie przesadzasz z trunkami. Kiedy śnisz, że pijesz dowolny rodzaj alkoholu, oznacza to, iż marzysz o jakichś zakazanych dla Ciebie przyjemnościach, którym nie możesz się oddać.

Spożywanie alkoholu w dużych ilościach i w szerszym gronie osób, jest znakiem, że zaniedbujesz swoje kontakty towarzyskie i powinieneś zacząć częściej widywać się ze swoimi znajomymi. Gdy Twoim towarzyszem jest kobieta, czeka Cię jakaś niezapomniana przygoda, prawdopodobnie romans.

Jeżeli we śnie ujrzysz kieliszek z czerwonym winem, czeka Cię płomienne uczucie, z białym – ustabilizowanie się sytuacji materialnej oraz dobre zdrowie. Kiedy zaś pijesz piwo, czeka Cię strata znacznej ilości gotówki. Szampan jest natomiast dobrą wróżbą w sferze uczuciowej, może również zwiastować nieoczekiwaną wygraną.

Sen o alkoholu [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Alkohol w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.