A

Sennik Akordy

Znaczenie snu akordy

Znaczenie snu akordy

Symbol ten ogółem zwiastuje śniącemu zgodne i harmonijne pożycie małżeńskie. Jeśli nie pozostajesz zaś obecnie w stałym związku, jest to zwiastun na przyszłość i oznacza, że uda Ci się spotkać kogoś, u boku kogo będziesz bardzo szczęśliwy i spełniony.

Kiedy śnisz, że słyszysz akordy jakiejś muzyki, niebawem pogodzisz się z kimś, z kim od dawna pozostajesz w konflikcie, ale już dawno miałeś nadzieję, iż wkrótce się pojednacie. Symbol ten oznacza w głównej mierze, że to Ty dążysz do zgody, ale osoba, z którą jesteś skonfliktowany, nie będzie miała nic przeciwko temu.

Kiedy we śnie to Ty grasz na jakimś instrumencie, zwiastuje to, iż niebawem w Twoim domu, po wielu kłótniach i niesnaskach, zapanuje zupełny spokój, który pozwoli Ci w końcu odetchnąć. Jest to także wskazówka, że jeśli pragniesz spokoju, Ty sam powinieneś dążyć do zaprowadzenia zgody nawet jeśli nie bierzesz udziału w kłótni ani nie opowiadasz się po żadnej ze stron konfliktu. Powinieneś podjąć się roli mediatora, bo tylko Ty możesz pojednać zwaśnione bliskie Ci osoby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Akordy w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.