A

Sennik Akademik

Znaczenie snu akademik

Znaczenie snu akademik

Kiedy śni Ci się akademik, jest to dla Ciebie bardzo jednoznaczne ostrzeżenie, że z powodu własnej lekkomyślności i beztroski możesz wiele stracić w oczach innych, którzy zaczną uważać Cię za nieodpowiedzialnego lekkoducha mimo iż wcale taki nie jesteś. Być może sam sobie na to zapracujesz, a być może ktoś Ci nieżyczliwy wykorzysta Twoją naiwność i ośmieszy Cię na oczach tłumu.

Pewne jest tylko to, że na długi czas uprzykrzy Ci to życie, dlatego postaraj się do tego nie dopuścić i bacznie uważaj, z kim się zadajesz. Jeśli jednak śnisz, że znajdujesz się na terenie akademika, zwiastuje Ci to otrzymanie dobrej wiadomości, jakiejś radosnej nowiny, która najprawdopodobniej przyjdzie do Ciebie zupełnie nieoczekiwanie i w znaczący sposób odmieni Twoje życie na lepsze.

Gdy widzisz budynek akademika z oddali, czeka Cię jakiś poważny problem, z którym możesz nie poradzić sobie sam i będziesz musiał prosić kogoś o radę lub pomoc. Spanie w akademiku wróży niepomyślnie – oznacza, że wydarzy się coś, co zdyskredytuje Cię w oczach osoby, na opinii której bardzo Ci zależy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Akademik w senniku.

1 sen

  1. Lola1339

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.