A

Sennik Afera

Znaczenie snu afera

Znaczenie snu afera

Afera, czyli jakiś skandal związany ze sferą finansową, często korupcją, symbolizuje problemy zdrowotne albo powiększenie się rodziny. Kłopoty zdrowotne nie będą jednak na szczęście poważne i stosunkowo szybko miną, nie zostawiając żadnych poważniejszych skutków, mogą jednak sprawić, że nie uda Ci się osiągnąć jakiegoś upragnionego celu.

Jeśli śnisz o aferze, która bezpośrednio Ciebie dotyczy, najpewniej jest to zapowiedź zbliżających się w szybkim tempie problemów, których raczej nie uda Ci się uniknąć, bo nie jesteś w stanie przewidzieć, z której nadejdą strony i czego będą dotyczyć.

Jeśli zaś afera ma miejsce w Twoim bliskim otoczeniu, ale jesteś nie jej uczestnikiem, a jedynie pobocznym obserwatorem, powinieneś spodziewać się wizyty kogoś, kogo ujrzenia zupełnie się nie spodziewasz i niekoniecznie będziesz z niej zadowolony. Tego także jednak nie możesz przewidzieć, dlatego staraj się mieć oczy i uszy szeroko otwarte, by nie zaskoczyło Cię jakieś nieprzyjemne wydarzenie albo nielubiana przez Ciebie osoba.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Afera w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.