Sennik Związek

Znaczenie snu związek

Znaczenie snu związek

Kiedy śni Ci się, że jesteś z kimś w związku, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś docenił szczęście, jakiego doznajesz dzięki osobie, z którą jesteś związany.

Gdy we śnie marzysz o związku, oznacza to, że na jawie w ogóle nie doceniasz tego, co masz i stale narzekasz na swoje życie, mimo iż obiektywnie nie masz do tego powodu.

Rozpad związku pojawiający się w Twoim śnie to znak, że masz już dość konfliktów w swoim otoczeniu i pragniesz wreszcie zaznać nieco spokoju i odpocząć.

Podobne sny

  • TrocinyTrociny Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że na jawie cechujesz się wielką nieskromnością i cecha ta nie zaskarbia Ci powszechnej sympatii.
  • SaltoSalto Gdy śni Ci się, że próbujesz zrobić salto, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś przestał liczyć na przypadkowy łut szczęścia, bo możesz się srodze rozczarować. Jeśli we śnie […]
  • SpacerSpacer Symbol ten zwiastuje dla Ciebie niedobry czas, pełen zdenerwowania, obowiązków i wytężonej pracy. Jeśli śnisz, że spacerujesz, zapowiada to, że Twoje małżeństwo będzie bardzo […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top