Sennik Związek

Znaczenie snu związek

Znaczenie snu związek

Kiedy śni Ci się, że jesteś z kimś w związku, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś docenił szczęście, jakiego doznajesz dzięki osobie, z którą jesteś związany.

Gdy we śnie marzysz o związku, oznacza to, że na jawie w ogóle nie doceniasz tego, co masz i stale narzekasz na swoje życie, mimo iż obiektywnie nie masz do tego powodu.

Rozpad związku pojawiający się w Twoim śnie to znak, że masz już dość konfliktów w swoim otoczeniu i pragniesz wreszcie zaznać nieco spokoju i odpocząć.

Podobne sny

  • RejestrRejestr Kiedy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie jesteś człowiekiem o doskonałych manierach.
  • GrzankaGrzanka Jeśli śni Ci się, że jesz grzankę, jest to znak, iż kobiety skomplikują ważne sprawy, jakie mają miejsce w Twoim życiu. Kiedy we śnie robisz grzankę, oznacza to, iż przez najbliższy […]
  • Schylanie sięSchylanie się Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie jesteś mało pewny siebie i masz skłonność do poniżania siebie wobec innych, mimo iż tak […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top