Winda

Znaczenie snu winda

Znaczenie snu winda

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że na jawie masz nadzieję, iż ktoś udzieli Ci pomocy, dzięki której Twoja egzystencja stanie się łatwiejsza.

Jeśli we śnie widzisz windę, oznacza to, że pragniesz jak najszybciej osiągnąć sukces, nie wkładając w to żadnego wysiłku, ale Twoja podświadomość daje Ci znak, że nie jest to możliwe.

Kiedy śnisz, że jedziesz windą, zapowiada to, że znajdziesz kogoś, kto pomoże Ci w nieszczęściu albo przynajmniej Cię pocieszy.

Gdy we śnie prowadzisz windę, zapowiada to, że będziesz niósł pomoc potrzebującym.

Podobne sny

  • PrzyjaźńPrzyjaźń Gdy we śnie zawarłeś przyjaźń, jest to znak, że na jawie masz obok siebie wiernego przyjaciela. Kiedy przyjaźnisz się z kimś, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie […]
  • DżokejDżokej Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, może to być znak od Twojej podświadomości, że powinieneś opamiętać się w jakiejś sprawie i nie kierować się emocjami czy […]
  • WymięWymię Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem będziesz musiał podzielić się z kimś tym, co posiadasz.

1 sen związany z symobolem Winda

Trackback  •  Comments RSS

  1. hughughug napisał(a):

    Śniła mi się winda, tylko dziwnie przetworzona: siadało się na jedno niestabilne siedzenie z którego łatwo można było spaść. Winda jechała szybko do góry i ledwo co z niej wyszłam. Kiedy mi się udało zeszłam po schodach w dół i znalazłam się w ładnym miejscu. Usiadłam na ławce z osobą którą znam, ale nie mam z nią kontaktu (jedynie bardzo mi się podoba). Poczęstował mnie papierosem- nie odmówiłam, choć już nie palę. Potem poszliśmy na spacer.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top