Sennik Welon

Znaczenie snu welon

Znaczenie snu welon

Kiedy we śnie widzisz welon u panny młodej, wieszczy to dla Ciebie problemy w sferze uczuciowej.

Gdy widzisz podarty welon albo widzisz, jak ktoś go drze, zwiastuje to dla Ciebie rozstanie z osobą, z którą do tej pory byłeś w związku.

Kiedy widzisz wiele welonów, jest to sygnał od Twej podświadomości, że możesz ulec jakiejś iluzji, co nie wyjdzie Ci na dobre.

Jeśli we śnie nosisz welon albo otulasz się nim, oznacza to, że na jawie czujesz się lub wkrótce będziesz się czuł ogromnie samotny i przez wszystkich opuszczony.

Ślubny welon pojawiający się w Twoim śnie to znak, że już niebawem Twoje życie diametralnie się zmieni.

Kiedy śnisz, że nosisz ślubny welon, zapowiada to, że zaangażujesz się w przedsięwzięcie, które będzie dla Ciebie źródłem wielkiego zysku.

Jeśli rzucasz welonem, wieszczy to dla Ciebie rozstanie.

Jeżeli złapałeś welon, zapowiada to, że wkrótce poznasz interesującą osobą, która może się okazać Twoją wielką miłością.

Gdy widzisz kobietę w welonie, jest to znak, że na jawie ktoś udawał Twojego przyjaciela, by móc działać na Twoją szkodę.

Żałobny welon oznacza, że nie stanie się nic złego, czego się obawiałeś.

Zniszczony welon wróży dla Ciebie zmartwienia.

Podobne sny

  • Dobro/majątekDobro/majątek Jeśli śnisz, że zdobywasz albo posiadasz jakiś znaczący majątek, może to zapowiadać, że czeka Cię świetlana przyszłość i uda Ci się osiągnąć wszystko, o czym obecnie marzysz, a  […]
  • Sen o domu z dzieciństwaSen o domu z dzieciństwa Bez względu na to, jak wyglądała rzeczywistość, dom z dzieciństwa jest uniwersalnym symbolem spokoju, beztroski oraz bezpiecznej przystani, w której możemy schronić się przed wszelkim […]
  • WazonWazon Wielki wazon pojawiający się w Twoim śnie zwiastuje dla Ciebie dobrobyt. Stłuczony wazon zapowiada, że okryjesz się niesławą. Jeśli śnisz, że wkładasz kwiaty do wazonu, oznacza […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top