Sennik Szambo

Znaczenie snu szambo

Znaczenie snu szambo

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem doznasz szczęścia.

Podobne sny

 • Pasierb, pasierbicaPasierb, pasierbica Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że na jawie bardzo martwisz się o swych bliskich i wasza przyszłość budzi w Tobie wielkie obawy.
 • AlbinosAlbinos Kiedy śni Ci się albinos, najczęściej niestety oznacza to, iż czekają Cię jakieś bliżej nieokreślone kłopoty i poważne zmartwienia, które już niedługo pojawią się w Twoim życiu. Nie […]
 • BursztynBursztyn Symbolika tego znaku jest dość skomplikowana, bowiem zapowiada on nadejście szczęścia z równoczesną groźbą, że sam je zniszczysz, daje jednak jeszcze nadzieję, że jeśli weźmiesz sobie […]

2 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. Elsa napisał(a):

  Śniło mi się, że chodziłam po szopie mojego dziadka po deskach, pod którymi było głębokie szambo. Deski były niby stabilne, ale cały czas się bałam, że jeśli jednak któras pęknie, to czeka mnie śmiertelne zagrożenie.
  Dodam, że u mojego dziadka faktycznie jest szambo w szopie i że właz jest zakryty deskami, ale jest on mały, a we snie cała podłoga była nad wielkim szambem.

  Według mnie tłumaczenie snu w tym senniku jest kompletnie bezsensowne, bo według mnie mój sen oznacza balansowanie nad przepaścia, zbliżanie sie do wielkich, niszczących życie kłopotów, np. może chodzić o sprawy miłośne i o ryzyko wpakowania się w “brudne sprawy”. Deski we śnie sa stabilne, ale cały czas widze między nimi jak bliska jestem kłopotów.

 2. asia napisał(a):

  Widzialam prostokatna dziure, wykopana gleboko w niej szambo do polowy bardzo brudne , i snilo mi sie ze wpadl do niej moj brat samochodem i sie utopil. Sen byl bardzo realny….

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top