Szambo

Znaczenie snu szambo

Znaczenie snu szambo

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem doznasz szczęścia.

Podobne sny

  • WspaniałomyślnośćWspaniałomyślność Jeżeli we śnie okazujesz wspaniałomyślność, jest to znak, że w najbliższym czasie czeka Cię jakieś zniewolenie.
  • CelebrytaCelebryta Jeśli w Twoim śnie pojawia się  jakiś celebryta, oznacza to, że w głębi duszy doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że na jawie zbyt często wtrącasz się w sprawy innych ludzi mimo iż […]
  • OplućOpluć Gdy śni Ci się, że zostałeś opluty, jest to zapowiedź czekającego Cię już w najbliższej przyszłości powodzenia oraz szczęścia. Oplucie kogoś to sygnał, że na jawie pragniesz się na […]

1 sen związany z symobolem Szambo

Trackback  •  Comments RSS

  1. Elsa napisał(a):

    Śniło mi się, że chodziłam po szopie mojego dziadka po deskach, pod którymi było głębokie szambo. Deski były niby stabilne, ale cały czas się bałam, że jeśli jednak któras pęknie, to czeka mnie śmiertelne zagrożenie.
    Dodam, że u mojego dziadka faktycznie jest szambo w szopie i że właz jest zakryty deskami, ale jest on mały, a we snie cała podłoga była nad wielkim szambem.

    Według mnie tłumaczenie snu w tym senniku jest kompletnie bezsensowne, bo według mnie mój sen oznacza balansowanie nad przepaścia, zbliżanie sie do wielkich, niszczących życie kłopotów, np. może chodzić o sprawy miłośne i o ryzyko wpakowania się w „brudne sprawy”. Deski we śnie sa stabilne, ale cały czas widze między nimi jak bliska jestem kłopotów.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top