Świstak

Znaczenie snu świstak

Znaczenie snu świstak

Ogólnie symbol ten stanowi sygnał od Twojej podświadomości, że są w Twym otoczeniu podstępne kobiety, przed którymi musisz mieć się na baczności.

Jeśli we śnie widzisz świstaka, jest to sygnał, że na jawie ktoś czyni zamachy na Twój honor.

Gdy słyszysz świstaka, zapowiada to, że niebawem będziesz miał jakieś problemy, ale nie będą one ani duże, ani długotrwałe.

Jeśli świstak pojawia się we śnie młodej kobiety, zapowiada to dla niej wielkie pokusy, którym będzie jej trudno się oprzeć i będzie musiała z sobą walczyć, by było to możliwe.

Podobne sny

  • ŻółtkoŻółtko Jeśli we śnie rozbijasz jajko, zwiastuje to dla Ciebie jakąś wygraną. Jeżeli oddzielasz żółtko od białka, zapowiada to dla Ciebie otrzymanie wymarzonej posady.
  • TwarzTwarz Jeśli we śnie patrzysz na czyjąś twarz, oznacza to, że na jawie pragniesz mieć więcej czasu dla innych ludzi i móc bardziej interesować się ich sprawami. Gdy masz piękną twarz, […]
  • WannaWanna Jeśli we śnie widzisz wannę, jest to znak, że niebawem zaczniesz wprowadzać porządek w swoje życie. Jeżeli kąpiesz się w wannie, zapowiada to dla Ciebie zmaganie się z jakąś […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top