Sennik Świstak

Znaczenie snu świstak

Znaczenie snu świstak

Ogólnie symbol ten stanowi sygnał od Twojej podświadomości, że są w Twym otoczeniu podstępne kobiety, przed którymi musisz mieć się na baczności.

Jeśli we śnie widzisz świstaka, jest to sygnał, że na jawie ktoś czyni zamachy na Twój honor.

Gdy słyszysz świstaka, zapowiada to, że niebawem będziesz miał jakieś problemy, ale nie będą one ani duże, ani długotrwałe.

Jeśli świstak pojawia się we śnie młodej kobiety, zapowiada to dla niej wielkie pokusy, którym będzie jej trudno się oprzeć i będzie musiała z sobą walczyć, by było to możliwe.

Podobne sny

  • SpaćSpać Symbol ten może sygnalizować, że odczuwasz jakieś obawy przed istniejącą rzeczywistością i pragniesz przed nią uciec. Jeśli widzisz śpiącego człowieka, jest to sygnał od Twej […]
  • KasztanyKasztany Ogółem symbol ten może zapowiadać dla Ciebie jakieś problemy w domu, na gruncie rodzinnym bądź nieszczerość Twoich przyjaciół. Gdy śni Ci się, że jesz kasztany, jest to dla Ciebie […]
  • OkultyzmOkultyzm Jeśli śnią Ci się nauki okultysty, jest to znak, że niebawem ulegniesz fascynacji filozofią i rzeczy materialne oraz mało ważne stracą dla Ciebie znaczenie.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top