Sennik Schody

Znaczenie snu schody

Znaczenie snu schody

Gdy we śnie widzisz schody, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś zaczął bardziej troszczyć się o swą reputację, bo na razie nie jest ona najlepsza bądź z jakiegoś powodu jest narażona na poniesienie uszczerbku.

Jeśli śnisz, że wchodzisz po schodach na górę, zapowiada to, że zaczniesz cieszyć się złą sławą.

Gdy wbiegasz po schodach, jest to zapowiedź niepomyślnych wiadomości, jakie niebawem otrzymasz i które całkiem zepsują Ci samopoczucie.

Kiedy śni Ci się, że schodzisz po schodach, jest to znak, że wkrótce będziesz u kogoś mile widzianym gościem.

Jeśli we śnie siedzisz na schodach, zapowiada to znaczące polepszenie się Twej sytuacji.

Gdy śnisz, że spadłeś ze schodów, jest to znak, że zdołasz odzyskać swą dobrą reputację, którą postradałeś z powodu swej lekkomyślności.

Marmurowe schody pojawiające się w Twoim śnie to znak, że będziesz żył w dobrobycie.

Podobne sny

  • TenorTenor Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz bardzo starał się wywrzeć jak najlepsze wrażenie na swym przełożonym i […]
  • ZniknięcieZniknięcie Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem coś zgubisz.
  • MonstrancjaMonstrancja Kiedy śnisz, że widzisz monstrancję, oznacza to, że niebawem w Twym życiu będzie miała miejsce najważniejsza dla Ciebie próba, ale nie wiadomo, czego dokładnie może to […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top