Sennik Sad

Znaczenie snu sad

Znaczenie snu sad

Ogółem symbol ten zwiastuje dla Ciebie szczęście.

Gdy śni Ci się sad z dojrzałymi, dorodnymi owocami, zapowiada to, że nieoczekiwanie odniesiesz wielki sukces.

Niedojrzałe owoce w sadzie to sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie wykazał się cierpliwością w jakiejś sprawie.

Jeśli śni Ci się, że jesteś w sadzie, jest to znak, że na jawie przyciągasz do siebie ludzi swoją wielką otwartością i życzliwością.

Gdy widzisz w sadzie drzewa owocowe, jest to znak, że doceniasz wszystko dobre, co Cię spotyka i dzięki temu jesteś prawdziwie szczęśliwym człowiekiem.

Kwitnący sad pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że doznasz w życiu wielu pozytywnych wydarzeń.

Kiedy śnisz, że zrywasz owoce w sadzie, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś w stanie odnieść wielki sukces, musisz się tylko postarać.

Podobne sny

  • PokójPokój Gdy we śnie widzisz jasno oświetlony pokój, jest to znak, że niebawem weźmiesz udział w jakieś zabawie lub uroczystości. Jeśli śnisz, że widzisz albo masz dużo pokoi, zwiastuje to […]
  • SterowiecSterowiec Symbol ten zapowiada dla Ciebie ogromny sukces. Jeśli śnisz, że lecisz sterowcem, zwiastuje to dla Ciebie pomyślność we wszystkich dziedzinach Twojego życia. Gdy we śnie widzisz […]
  • TelegrafTelegraf Gdy we śnie widzisz lub obsługujesz telegraf, zapowiada to, że niebawem dowiesz się czegoś, co wprawi Cię w wielkie zaskoczenie.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top