Sennik Romans

Znaczenie snu romans

Znaczenie snu romans

Symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie szczególnie uważał na to, jak zachowujesz się w pracy, gdyż mimowolnie możesz doprowadzić do jakiejś bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Kiedy śnisz, że masz romans, sygnalizuje to, że nie odpowiada Ci sytuacja, jaka na jawie ma miejsce w Twoim związku i chciałbyś to jakoś zmienić, by go ratować, ale jednocześnie wiesz, że nie masz za wielkiego pola do popisu i nie masz pojęcia, jak wybrnąć z tej patowej sytuacji.

Jeśli we śnie podejrzewasz kogoś o romans, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nieco zmniejszył wymagania odnośnie swej drugiej połówki, gdyż są zupełnie nieadekwatne do jej możliwości.

Kiedy śni Ci się, że czytasz romans, zapowiada to, że doznasz szczęśliwej, odwzajemnionej miłości.

Podobne sny

  • Regał z książkamiRegał z książkami Gdy śni Ci się prawie pusty regał z książkami, jest to znak, że w Twoim życiu niebawem będzie miało miejsce jakieś bardzo pozytywne wydarzenie, a zawdzięczać będziesz to w głównej […]
  • Sprawić zawódSprawić zawód Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem stracisz przyjaciół albo czeka Cię niepowodzenie w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie.
  • WolontariuszWolontariusz Kiedy śni Ci się, że jesteś wolontariuszem, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie któraś z bliskich Ci osób znajduje się w trudnej sytuacji i pilnie potrzebuje Twojej […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top