Sennik Romans

Znaczenie snu romans

Znaczenie snu romans

Symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie szczególnie uważał na to, jak zachowujesz się w pracy, gdyż mimowolnie możesz doprowadzić do jakiejś bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Kiedy śnisz, że masz romans, sygnalizuje to, że nie odpowiada Ci sytuacja, jaka na jawie ma miejsce w Twoim związku i chciałbyś to jakoś zmienić, by go ratować, ale jednocześnie wiesz, że nie masz za wielkiego pola do popisu i nie masz pojęcia, jak wybrnąć z tej patowej sytuacji.

Jeśli we śnie podejrzewasz kogoś o romans, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nieco zmniejszył wymagania odnośnie swej drugiej połówki, gdyż są zupełnie nieadekwatne do jej możliwości.

Kiedy śni Ci się, że czytasz romans, zapowiada to, że doznasz szczęśliwej, odwzajemnionej miłości.

Podobne sny

  • BransoletaBransoleta Kiedy śnisz, że nosisz bransoletę na prawej ręce, oznacza to, że jesteś zaborczy, a jeśli na prawej – że ktoś ma nad Tobą wielką władzę, na którą sam mu przyzwalasz, ograniczając tym […]
  • Ruda żelazaRuda żelaza Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że masz szansę na jakąś wygraną.
  • BukszpanBukszpan Jeśli śni Ci się bukszpan, oznacza to, że nadzieja, jaką żywisz na jawie, zostanie urzeczywistniona, z powodu czego przez długi czas będziesz bardzo szczęśliwy i […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top