Sennik Prezydent

Znaczenie snu prezydent

Znaczenie snu prezydent

Ogółem symbol ten zwiastuje dla Ciebie kłopoty i rozczarowania, jakich możesz spodziewać się już w najbliższym czasie.

Jeśli śnisz, że jesteś prezydentem, jest to znak, że Twoje życie rodzinne stanie się przyczyną Twego wielkiego rozczarowania, bo uświadomisz sobie z całą brutalnością, że istniejąca rzeczywistość znacznie odbiega od Twoich wyobrażeń.

Gdy śni Ci się, że widzisz prezydenta, sygnalizuje to, że na jawie zachowujesz się w sposób, który krzywdzi Twoich bliskich.

Podobne sny

  • SzachySzachy Kiedy we śnie widzisz szachy, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie wykazywał się w najbliższym czasie większą ostrożnością. Rzeźbione szachy pojawiające się w Twoim […]
  • WiosłowanieWiosłowanie Kiedy śnisz, że płyniesz łódką i wiosłujesz, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie nie masz się czym przejmować bo wszystko poukłada się po Twojej myśli.
  • TrzmielTrzmiel Symbol ten sygnalizuje, że na jawie możesz paść ofiarą plotek. Kiedy śnisz, że boisz się trzmiela i uciekasz przed nim, oznacza to, że w realnym życiu czujesz się kompletnie […]

1 sen związany z symobolem Prezydent

Trackback  •  Comments RSS

  1. gotowalm z kims obiad albo jakies jedzenie ktore glownie skladalo sie z kartofli , ciagle chodzilam z tymi kartoflami , na sali miedzy innymi siedzial poprzedni Prezydent i czkal na to jedzenie i bardzo sie niecierpliwi , Bylo to jak na jawiePrezydent napisał(a):

    bardzo bym chciala poznac znaczenie tego snu , miewam sny czasem prorocze

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top