Sennik Prezydent

Znaczenie snu prezydent

Znaczenie snu prezydent

Ogółem symbol ten zwiastuje dla Ciebie kłopoty i rozczarowania, jakich możesz spodziewać się już w najbliższym czasie.

Jeśli śnisz, że jesteś prezydentem, jest to znak, że Twoje życie rodzinne stanie się przyczyną Twego wielkiego rozczarowania, bo uświadomisz sobie z całą brutalnością, że istniejąca rzeczywistość znacznie odbiega od Twoich wyobrażeń.

Gdy śni Ci się, że widzisz prezydenta, sygnalizuje to, że na jawie zachowujesz się w sposób, który krzywdzi Twoich bliskich.

Podobne sny

  • Wycinać Wycinać Kiedy śnisz, że wycinasz coś, zwiastuje to dla Ciebie chorobę – własną lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.
  • PrzejazdPrzejazd Ogólnie symbol ten zwiastuje przeszkody, na jakie niebawem napotkasz na swej drodze. Gdy śni Ci się przejazd kolejowy, jest to zapowiedź znaczącego poprawienia się Twojej […]
  • SardynkiSardynki Jeśli śni Ci się, że jesz sardynki, zapowiada to dla Ciebie kłótnię w rodzinie. Kiedy śnisz, że łowisz sardynki, jest to znak, że nic nie będzie w stanie zniszczyć Twojego […]

1 sen związany z symobolem Prezydent

Trackback  •  Comments RSS

  1. gotowalm z kims obiad albo jakies jedzenie ktore glownie skladalo sie z kartofli , ciagle chodzilam z tymi kartoflami , na sali miedzy innymi siedzial poprzedni Prezydent i czkal na to jedzenie i bardzo sie niecierpliwi , Bylo to jak na jawiePrezydent napisał(a):

    bardzo bym chciala poznac znaczenie tego snu , miewam sny czasem prorocze

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top