Sennik Por

Znaczenie snu por

Znaczenie snu por

Symbol ten sygnalizuje, że jeśli nie poddasz się i nie zrezygnujesz ze swego celu, lecz będziesz do niego konsekwentnie dążył, prędzej czy później na pewno go osiągniesz.

Jeśli śnisz, że kroisz pora, oznacza to, że uda Ci się dojść do sukcesu, o jakim marzysz, ale musisz to robić stopniowo i niczego nie przyspieszać na siłę.

Gdy we śnie robisz sałatkę z pora, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że powinieneś skorzystać z rozwiązania, jakie podpowiada Ci Twoja intuicja.

Zepsuty por oznacza, że zmarnowałeś jakąś swoją szansę bądź dopiero się to stanie.

Podobne sny

  • GzyGzy Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, iż stosunkowo szybko uda Ci się zrealizować to, co sobie zamierzyłeś, ale z jakiegoś powodu będzie to nie w smak Twoim najbliższym.
  • PiętaPięta Symbol ten może oznaczać, że na jawie starasz się ukryć przed innymi jakąś swoją słabość, bo nie chcesz, by ktokolwiek się o niej dowiedział. Jeśli we śnie widzisz piętę, jest to […]
  • MandatMandat Gdy śnisz, że dostałeś mandat, zwiastuje to chorobę kogoś z Twojej rodziny. Płacenie mandatu to znak, że na jawie czujesz się winny z jakiegoś powodu i wszystko wskazuje na to, że […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top