Sennik Orkiestra

Znaczenie snu orkiestra

Znaczenie snu orkiestra

Gdy we śnie widzisz orkiestrę, jest to znak, że niebawem będziesz uczestnikiem jakiejś wielkiej, ważnej imprezy.

Słuchanie orkiestry to sygnał od Twojej podświadomości, że powinieneś nieco bardziej zwracać uwagę na to, co radzą Ci życzliwe Ci osoby, gdyż mogą mieć rację.

Gdy śni Ci się, że jesteś członkiem orkiestry, zapowiada to dla Ciebie szczęśliwe, spokojne życie u boku wartościowego człowieka.

Jeśli śnisz, że grasz albo dyrygujesz orkiestrą, oznacza to, że wkrótce dołączysz do jakiejś organizacji bądź sam założysz własny ruch.

Podobne sny

  • BryczkaBryczka Kiedy śnisz, że jedziesz bryczką, oznacza to, że w najbliższym czasie będziesz miał okazję oddać się jakiejś wesołej rozrywce, niewykluczone, że w gronie najbardziej lubianych […]
  • TkaninaTkanina Ogólnie symbol ten zwiastuje dobrą dla Ciebie passę. Kiedy śnisz, że prasujesz tkaninę, oznacza to, że na jawie musisz mieć wszystko idealnie uporządkowane. Gdy pierzesz tkaninę, […]
  • TopielecTopielec Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że na jawie przeżywasz lub niebawem będziesz przeżywał kryzys emocjonalny lub też utracisz przyjaciela.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top