Lustro

Znaczenie snu lustro

Znaczenie snu lustro

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie starasz się pogodzić z samym sobą, ale na razie nie za bardzo Ci to wychodzi.

Jeśli we śnie widzisz lustro, oznacza to, że nie znasz do końca samego siebie i powinieneś podjąć próby zgłębienia swojej osobowości.

Gdy widzisz siebie w lustrze, jest to zapowiedź, że wkrótce odkryjesz błąd, jaki popełniłeś bądź ktoś zwróci Ci na to uwagę.

Jeśli widzisz w lustrze jakichś ludzi, jest to znak, że niebawem zachowasz się wobec kogoś nieuczciwie.

Jeżeli widzisz w lustrze zwierzęta, zapowiada to dla Ciebie kryzys finansowy.

Gdy śni Ci się, że patrzysz w ślepe lustro, jest to sygnał, iż na jawie masz bardzo wygórowane mniemanie o swojej dobroci.

Krzywe lustro sygnalizuje, że na jawie żyjesz złudzeniami i powinieneś z tym skończyć, bo na pewno nie przyjdzie Ci z tego nic dobrego.

Kiedy we śnie widzisz stłuczone lustro lub je rozbijasz, oznacza to, że wkrótce przybierzesz wobec kogoś mentorski ton.

Jeśli śni Ci się, że widzisz, jak ktoś robi lustro, zapowiada to dla Ciebie czyjąś zdradę.

Gdy w lustrze widzisz własną twarz z zamkniętymi oczami, oznacza to, że na jawie obawiasz się stawić czoła rzeczywistości, bo podejrzewasz, że możesz sobie w tym starciu nie poradzić.

Jeśli w lustrze widzisz twarz jakiejś innej osoby, może to być znak, że darzysz tę osobę uczuciem albo czujesz się od niej gorszy i mniej wart.

Gdy nie widzisz swego odbicia w lustrze, oznacza to, że na jawie przeżywasz kryzys tożsamości lub obawiasz się śmierci, być może tylko podświadomie.

Podobne sny

  • LalkaLalka Ogólnie symbol ten może oznaczać, iż żywisz jakiś marzenia, które chciałbyś już zacząć realizować, bo masz dość duszenia ich w sobie i oczekiwania na sprzyjający do ich realizacji […]
  • Laska Laska Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to sygnalizować, iż na jawie masz jakieś niezaspokojone pragnienia seksualne bądź pragniesz większego urozmaicenia swego życia erotycznego, bo […]
  • ŁańcuchŁańcuch Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie nie czujesz się bezpiecznie i chciałbyś, by w Twoim życiu zapanował zupełny spokój i stabilizacja. Jeśli we śnie widzisz żelazny […]
  • LekarzLekarz Ogólnie symbol ten może sygnalizować, iż na jawie znajdujesz się w jakiejś trudnej sytuacji i szukasz z niej wyjścia, być może poszukując kogoś, kto mógłby Ci udzielić sensowej […]
  • ŁataŁata Ogólnie symbol ten może sygnalizować, iż na jawie wstydzisz się czynności, jakie wykonujesz, jednak zupełnie niesłusznie. Gdy we śnie coś łatasz, oznacza to, że wkrótce w Twym życiu […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top