Sennik Kolega

Znaczenie snu kolega

Znaczenie snu kolega

Symbol ten może sygnalizować, iż jesteś nieszczęśliwy w związku, w jakim tkwisz na jawie i to poczucie wywołuje w Tobie tęsknotę za prawdziwą przyjaźnią.

Jeśli śni Ci się, że masz kolegę, jest to znak, iż na jawie niebawem będziesz żył z kimś w zgodzie, nawet jeśli do tej pory wasze stosunki nie układały się najlepiej.

Gdy we śnie udajesz się z kolegą na wycieczkę, oznacza to, iż wkrótce dostaniesz jakąś przyjemną niespodziankę.

Pożegnanie z kolegą może dla Ciebie zapowiadać zmianę miejsca zamieszkania.

Podobne sny

 • PowieśćPowieść Symbol ten może zapowiadać dla Ciebie poniesienie jakichś poważnych strat. Jeśli we śnie piszesz powieść, jest to znak, że praca, jaką wykonujesz lub dopiero wykonasz, nie […]
 • PrzysięgaPrzysięga Ogólnie symbol ten może zwiastować dla Ciebie kłopoty, które staną się Twoim udziałem w najbliższym czasie. Jeśli we śnie składasz przysięgę, jest to znak, że będziesz brał udział w […]
 • DubeltówkaDubeltówka Ogółem symbol ten może oznaczać, że wkrótce w Twoim domu rodzinnym albo w dalszej rodzinie rozgorzeją ostre spory i kłótnie, w których Ty prawdopodobnie będziesz jedną ze […]

4 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. R napisał(a):

  No to tak.
  Jestem w gimnazjum i jesteśmy na sali od w-f’u.
  Lekcja trwa jakieś parę minut. Jest przerwa przyjaciółka idzie do kogoś tam i coś się pyta.
  I znowu jest lekcja. Sala wygląda inaczej. Są tam krzesła itp…
  Ją idę i siadam na parapecie. Kolega z klasy coś mi mówi. A przyjaciółka mi się żali i siada na krześle.
  Dyrektorka wchodzi na sale.
  Ją widzę mojego kolegę z klasy który mi się podoba.
  Lekcja się kończy. Dziewczyny wchodzą do szatni prócz mnie ją nie przebierałam się w strój.
  Idę na piętro i pytam koleżanki czemu są takie krótkie lekcję. Odpowiada że dziś dzień sklepiku xD
  Następnie siadam koło koleżanki z klasy i coś tam żądamy. Ona pyta się mnie czy idę do sklepiku ją mówię że nie bo portfel zostawiam w domu.
  Ona idzie. A ja siadam na przeciwko. Na korytarzu nie było nikogo z mojej klasy prócz mnie i kolegi.
  Ja siadam i opiera się o ścianę. Kolega siada obok. Zostaje cisza. Nagle on zaczyna do mnie gadać. (on do mnie prawie nigdy nic nie powiedział) i tak gadamy.
  Nagle ja kładę głowę na jego ramie a on na moja głowę. A następnie się obudziła. (to był ten kolega z klasy który mi się podoba )

 2. mala napisał(a):

  Snilo mi się że spotkaliśmy się w grupie znajomych. Był tam kolega z którym kiedys mialam bardzo dobry kontakt.najprawdopodobniej spotkanie bylo u niego siedzielismy przy stole i jedlismy gofry. Ktore nawet ja tez robilam. Po chwili jego mama przedstawiala mnie jako jego kobiete. Ja spojrzalam sie na niego i usmiechajac pokazalam moja kolezanke ktorej faktyczniebrakuje uroku i powiedzialam ze nie ja tylko ona jest jego dziewczyna. Jego mama mowiac moje imie mowila ze on wlasnie o mnie duzo mowi a nie o tamtej dziewczynie.

 3. Jula napisał(a):

  Poszłam z kolega którego nie nawidze do mojego domu wyciągnol butelkę z dziurka i zaczol przysłać koleżankę mną nic sb z tego nie zrobiła powiedziałam że jak na mnie prysnie to mu coś zrobię Spojzał na mnie uśmiechnol się i zaczol mnie prystkac rzuciłam się na niego i zaczęłam go laskotac a potem on mnie

 4. nie powiem napisał(a):

  Śnił mi sie dziś kolega z klasy z którym parę lat temu bardzo durzo pisalam śniło mi się ze się z nim zegnalam ze on gdzieś wyjerzdzal ze bardzo mocno się przytulalismy jakbysmy się mieli juz nigdy nie spotkać. WYTLUMACZCIE MI TOO PROSZE..!??

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top