Sennik Kolega

Znaczenie snu kolega

Znaczenie snu kolega

Symbol ten może sygnalizować, iż jesteś nieszczęśliwy w związku, w jakim tkwisz na jawie i to poczucie wywołuje w Tobie tęsknotę za prawdziwą przyjaźnią.

Jeśli śni Ci się, że masz kolegę, jest to znak, iż na jawie niebawem będziesz żył z kimś w zgodzie, nawet jeśli do tej pory wasze stosunki nie układały się najlepiej.

Gdy we śnie udajesz się z kolegą na wycieczkę, oznacza to, iż wkrótce dostaniesz jakąś przyjemną niespodziankę.

Pożegnanie z kolegą może dla Ciebie zapowiadać zmianę miejsca zamieszkania.

Podobne sny

 • MękaMęka Jeśli we śnie męczysz się, jest to znak, że Twoja ogólna sytuacja ma szansę znacznie poprawić się, ale nie wiadomo, kiedy może to nastąpić. Jeśli we śnie jesteś poddany męczarniom, […]
 • PięknoPiękno Ogólnie symbol ten zwiastuje dla Ciebie szczęście. Piękna kobieta pojawiająca się w Twoim śnie zwiastuje dla Ciebie jakieś przyjemności i udział w intratnych […]
 • Książę, księżnaKsiążę, księżna Jeśli we śnie widzisz księcia lub księżną, jest to znak, że Twoje szczęście jest bardzo kruche i może zostać zniszczone w każdym momencie, nawet przez samego Ciebie. Gdy we śnie […]

4 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. R napisał(a):

  No to tak.
  Jestem w gimnazjum i jesteśmy na sali od w-f’u.
  Lekcja trwa jakieś parę minut. Jest przerwa przyjaciółka idzie do kogoś tam i coś się pyta.
  I znowu jest lekcja. Sala wygląda inaczej. Są tam krzesła itp…
  Ją idę i siadam na parapecie. Kolega z klasy coś mi mówi. A przyjaciółka mi się żali i siada na krześle.
  Dyrektorka wchodzi na sale.
  Ją widzę mojego kolegę z klasy który mi się podoba.
  Lekcja się kończy. Dziewczyny wchodzą do szatni prócz mnie ją nie przebierałam się w strój.
  Idę na piętro i pytam koleżanki czemu są takie krótkie lekcję. Odpowiada że dziś dzień sklepiku xD
  Następnie siadam koło koleżanki z klasy i coś tam żądamy. Ona pyta się mnie czy idę do sklepiku ją mówię że nie bo portfel zostawiam w domu.
  Ona idzie. A ja siadam na przeciwko. Na korytarzu nie było nikogo z mojej klasy prócz mnie i kolegi.
  Ja siadam i opiera się o ścianę. Kolega siada obok. Zostaje cisza. Nagle on zaczyna do mnie gadać. (on do mnie prawie nigdy nic nie powiedział) i tak gadamy.
  Nagle ja kładę głowę na jego ramie a on na moja głowę. A następnie się obudziła. (to był ten kolega z klasy który mi się podoba )

 2. mala napisał(a):

  Snilo mi się że spotkaliśmy się w grupie znajomych. Był tam kolega z którym kiedys mialam bardzo dobry kontakt.najprawdopodobniej spotkanie bylo u niego siedzielismy przy stole i jedlismy gofry. Ktore nawet ja tez robilam. Po chwili jego mama przedstawiala mnie jako jego kobiete. Ja spojrzalam sie na niego i usmiechajac pokazalam moja kolezanke ktorej faktyczniebrakuje uroku i powiedzialam ze nie ja tylko ona jest jego dziewczyna. Jego mama mowiac moje imie mowila ze on wlasnie o mnie duzo mowi a nie o tamtej dziewczynie.

 3. Jula napisał(a):

  Poszłam z kolega którego nie nawidze do mojego domu wyciągnol butelkę z dziurka i zaczol przysłać koleżankę mną nic sb z tego nie zrobiła powiedziałam że jak na mnie prysnie to mu coś zrobię Spojzał na mnie uśmiechnol się i zaczol mnie prystkac rzuciłam się na niego i zaczęłam go laskotac a potem on mnie

 4. nie powiem napisał(a):

  Śnił mi sie dziś kolega z klasy z którym parę lat temu bardzo durzo pisalam śniło mi się ze się z nim zegnalam ze on gdzieś wyjerzdzal ze bardzo mocno się przytulalismy jakbysmy się mieli juz nigdy nie spotkać. WYTLUMACZCIE MI TOO PROSZE..!??

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top