Klucz

Znaczenie snu klucz

Znaczenie snu klucz

Jeśli we śnie widzisz klucz, jest to znak, iż w Twym realnym życiu istnieje jakaś tajemnica, która nie daje Ci spokoju.

Gdy we śnie gubisz klucz, oznacza to, że nie uda Ci się wyjaśnić jakiejś ważnej dla Ciebie sprawy, na której bardzo Ci zależy.

Złamany klucz zapowiada nieszczęścia i niepomyślność.

Jeśli śni Ci się, że nosisz klucz, jest to znak, iż musisz nauczyć się większej oszczędności, gdyż możesz dzięki temu zyskać znacznie więcej niż Ci się wydaje.

Gdy śnisz, że masz klucze zawsze przy sobie, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie cechujesz się wielkim skąpstwem.

Jeśli dajesz komuś swój klucz do domu, jest to znak, że przez swe złe postępowanie w jakiejś sprawie wystawiasz na szwank dobrą reputację, jaką cieszy się cała Twoja rodzina.

Otrzymanie od kogoś klucza do jego domu sygnalizuje, iż w rzeczywistym życiu jesteś nazbyt naiwny i ufasz ludziom, którzy mogą nie do końca być wobec Ciebie uczciwi i godni tego zaufania.

Jeżeli we śnie odnajdujesz zgubiony klucz, jest to ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś sam nie zepsuł swoich planów jakimiś nieodpowiednimi ruchami będącymi skutkiem Twojej niezręczności lub pośpiechu.

Gdy nie znalazłeś zgubionego klucza, jest to znak, że jakiś człowiek uniemożliwi Ci osiągnięcie potajemnego celu, na jakim Ci zależy.

Jeśli we śnie otwierasz coś kluczem, zapowiada to, iż niebawem z jakiegoś powodu stracisz zaufanie do osób, które teraz uważasz za swych przyjaciół.

Zamykanie czegoś kluczem zwiastuje dla Ciebie harmonijne pożycie w małżeństwie.

Znalezienie cudzego klucza sygnalizuje, iż niebawem odkryjesz czyjś sekret.

Dziurka od klucza pojawiająca się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie nieporozumienia i kłótnie bądź kłopoty finansowe.

Jeśli we śnie trzymasz pęk kluczy, oznacza to, że musisz szybko podjąć decyzję w jakiejś sprawie.

Podobne sny

 • KierownicaKierownica Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, bez względu na to, w jakim występuje kontekście, jest to znak, że na Twojej drodze zawodowej pojawi się wiele przeciwności i będziesz musiał […]
 • KalafiorKalafior Gdy we śnie sadzisz kalafiory, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie bał się walczyć o coś, na czym bardzo Ci zależy, gdyż są wielkie szanse, że uda Ci się to […]
 • KalarepaKalarepa Gdy śni Ci się, że wybierasz kalarepę na targu, jest to znak, że ktoś czeka na wiadomość od Ciebie i powinieneś mu ją dać, by nie czekał na darmo. Kupowanie kalarepy zapowiada dla […]
 • KaktusKaktus Jeżeli śni Ci się, że podlewasz kaktusa, jest to znak, iż jesteś miły i życzliwie nastawiony do osób, które tylko udają, że są takie same wobec Ciebie. Gdy śni Ci się mały kaktus na […]
 • KolumnaKolumna Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, iż na jawie znajdujesz się w trudnej dla siebie sytuacji, w której nie możesz poradzić sobie sam i potrzebujesz się na kimś […]

2 snów z symbolem Klucz

Trackback  •  Comments RSS

 1. anujarka pisze:

  śniłam że otrzymałam ,a właściwie spływał z góry duży srebrny klucz
  zawieszony na białej szerokiej wstążce to nie był klucz do drzwi
  ale odebrałam to jako symbol czego ? w tej chwili się obudziłam .

 2. anujarka pisze:

  śniłam że otrzymałam a właściwie spłynął z góry ,tak jak by
  go ktoś podawał duży srebrny klucz na szerokie białej
  wstążce, tonie był klucz który otwiera drzwi .Odebrałam to jako symbol
  czegoś , tajemnicy ? nie był niepokojący a raczej błogi ,wówczas się obudziłam.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top