Kleszcze

Znaczenie snu kleszcze

Znaczenie snu kleszcze

Ogólnie symbol ten może dla Ciebie oznaczać, iż na jawie znajdziesz się w jakiejś przymusowej sytuacji, która najprawdopodobniej nie będzie dla Ciebie komfortowa, lecz niełatwo będzie Ci się z niej wyplątać.

Jeżeli we śnie widzisz kleszcza, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie możesz zająć się realizowaniem swych planów, gdyż na razie na Twej drodze nie powinny pojawić się żadne przeszkody, które by Ci to uniemożliwiły.

Zabicie kleszcza oznacza, iż Twoi wrogowie będą Cię nękać i trudno będzie Ci się zabezpieczyć przed ich atakami.

Jeśli śni Ci się, że czujesz, jak kleszcze chodzą po Twoim ciele, może to dla Ciebie zwiastować pogorszenie się stanu Twojego zdrowia.

Podobne sny

 • Drapieżnik Drapieżnik Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, że na jawie, być może tylko podświadomie, targa Tobą jakaś wielka namiętność albo odczuwasz jakąś […]
 • RydwanRydwan Gdy śnisz, że jedziesz rydwanem, jest to znak, że niebawem uda Ci się umocnić swoją pozycję zawodową lub nawet zdobyć wyższą. Wyścigi rydwanów pojawiające się w Twoim śnie […]
 • ŻółtkoŻółtko Jeśli we śnie rozbijasz jajko, zwiastuje to dla Ciebie jakąś wygraną. Jeżeli oddzielasz żółtko od białka, zapowiada to dla Ciebie otrzymanie wymarzonej posady.

3 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. zabity kleszcz pisze:

  chcialabym dowjedziec sie co oznacza sen pozdrawjam wjoletta

 2. Dorota pisze:

  Snily mi sie dwa kleszcze, które wbily sie w tył mojej głowy i wyczulam je bo byly juz duze i opite (jeden obok drugiego). Dorota

 3. Anna pisze:

  Mnie również śniły się kleszcze wbite z tyłu głowy, duże, opite. Wyrwałam i rozgniotłam je wszystkie (czyli jakieś 5szt.) Co to może oznaczać?

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top