Sennik Jubiler

Znaczenie snu jubiler

Znaczenie snu jubiler

Ogólnie symbol ten może zapowiadać, iż niebawem nawiążesz bliskie kontakty z bardzo wartościowym człowiekiem i znajomość ta ma szansę przerodzić się w długoletnią przyjaźń.

Jeśli śnisz, że jesteś u jubilera, jest to ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś baczniej przyjrzał się osobom, z którymi zamierzasz robić interesy, ponieważ mogą one mieć niedobre intencje.

Jeżeli we śnie kupujesz wyroby jubilerskie, jest to znak, iż na jawie ktoś chce Cię oszukać bądź w inny sposób wydobyć od Ciebie sporą sumę pieniędzy, więc musisz zachować wzmożoną ostrożność.

Podobne sny

  • PrzerażeniePrzerażenie Gdy śnisz, że czujesz przerażenie, jest to znak od Twojej podświadomości, że na jawie zagraża Ci jakieś niebezpieczeństwo i musisz zachować wzmożoną ostrożność, by coś Ci się nie […]
  • MalowidłoMalowidło Jeżeli we śnie widzisz malowidło, zwiastuje to spór w Twoim domu. Tworzenie malowidła to znak, że niebawem pokłócisz się z ukochaną osobą.
  • PremiaPremia Symbol ten zapowiada, że w Twoim życiu już niebawem zapanuje pełna harmonia i będzie to dla Ciebie powód do wielkiej radości. Jeśli we śnie otrzymałeś premię, jest to zapowiedź […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top