Sennik Jubiler

Znaczenie snu jubiler

Znaczenie snu jubiler

Ogólnie symbol ten może zapowiadać, iż niebawem nawiążesz bliskie kontakty z bardzo wartościowym człowiekiem i znajomość ta ma szansę przerodzić się w długoletnią przyjaźń.

Jeśli śnisz, że jesteś u jubilera, jest to ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś baczniej przyjrzał się osobom, z którymi zamierzasz robić interesy, ponieważ mogą one mieć niedobre intencje.

Jeżeli we śnie kupujesz wyroby jubilerskie, jest to znak, iż na jawie ktoś chce Cię oszukać bądź w inny sposób wydobyć od Ciebie sporą sumę pieniędzy, więc musisz zachować wzmożoną ostrożność.

Podobne sny

  • MelodiaMelodia Gdy śni Ci się przyjemna melodia, oznacza to, że niebawem czeka Cię jakieś szczęście, być może dzięki temu, że uparłeś się w jakieś sprawie i to właśnie ten upór doprowadzi Cię do […]
  • Zegar piaskowyZegar piaskowy Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem będziesz musiał rozstać się z bliską Ci osobą, być może z powodu jej śmierci.
  • SzpinakSzpinak Ogólnie symbol ten zapowiada, że w najbliższym czasie nie będziesz miał powodu, by uskarżać się na swoje zdrowie. Jeśli śnisz, że jesz szpinak, zwiastuje to dla Ciebie długie […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top