Sennik Grób (grobowiec)

 

Gdy śni Ci się, że patrzysz, jak ktoś kopie grób, jest to znak, iż w najbliższych dniach możesz spodziewać się smutnej wiadomości o śmierci bliskiej Ci osoby.

Jeśli śnisz, że zstępujesz do grobu, oznacza to, iż w realnym życiu ktoś rozsiewa na Twój temat plotki i zarzuca Ci czyny, których nie popełniłeś.

Otwarty grób to pozytywny znak, zapowiadający, że w najbliższym czasie będziesz doskonale bawił się w towarzystwie osób, które darzysz sympatią.

Jeśli we śnie widzisz otwierający się grób, oznacza to, że ktoś, kto niegdyś był dla Ciebie ważny, ale z jakiegoś powodu starasz się zapomnieć o tej osobie, nadal odgrywa w Twoim życiu znaczną rolę i ma na Ciebie większy wpływ, niż sobie tego życzysz.

Pusty grób zapowiada dla Ciebie samotność, więc wygląda na to, że wkrótce odejdą od Ciebie wszyscy przyjaciele.

Gdy we śnie widzisz walący się grób, oznacza to, iż czeka Cię jakieś niedobre wydarzenie, które najprawdopodobniej będzie miało związek z chorobą któregoś z Twoich bliskich.

Jeśli we śnie kładziesz kwiaty na grobie matki, oznacza to, iż na jawie masz jakiś problem bądź Twoja niedobra sytuacja sprawia, że potrzebujesz pocieszenia ze strony jakiejś życzliwej Ci osoby.

Kiedy śnisz, że widzisz swoje nazwisko wypisane na grobie, jest to dla Ciebie ostrzeżenie dotyczące Twojego zdrowia, gdyż mogą Ci zagrażać jakieś choroby bądź kontuzje.

Jeśli śni Ci się, że po prostu widzisz grób, jest to znak, iż będziesz mieć problemy na skutek jakichś nieporozumień i niedomówień.

Gdy śnisz, że spoczywasz w grobie, jest to zapowiedź śmierci kogoś, kogo dobrze znasz.

Kurhan jest symbolem jakiejś sprawy, o której dawno zapomniałeś, ale teraz wypłynie ona od nowa i będziesz musiał w jakiś sposób się nią zająć. Może to także oznaczać, iż odnajdziesz jakąś rzecz, którą zgubiłeś już dawno i nie spodziewałeś się, że kiedyś jeszcze uda Ci się ją odzyskać.

Nagrobek to znak, iż na powrót będziesz miał kontakt z kimś, z kim przyjaźniłeś się w przeszłości i możesz mieć z tego wielkie korzyści, gdyż człowiek ten odniósł spory sukces przez ten czas, gdy nie miałeś z nim kontaktu.

Jeśli śnisz, że czytasz napis na nagrobku, może to oznaczać, iż wkrótce stracisz dobrego przyjaciela.

Kamień nagrobny to pozytywny zwiastun, gdyż zapowiada dla Ciebie szczęśliwe małżeństwo i dostatnie życie.

Jeżeli śni Ci się, że na grobie wyrastają kwiaty, jest to znak, iż coś, co już uważałeś za stracone, odrodzi się i znowu zacznie mieć wielkie znaczenie w Twoim życiu.

Gdy śnisz, iż wokół krzyża lub kamienia nagrobnego pnie się bluszcz, oznacza to, iż nie zamknąłeś za sobą jakichś spraw z przeszłości i ciągle je roztrząsasz, co staje się przyczyną Twojego rozchwiania emocjonalnego. W innym znaczeniu symbol ten wskazuje na chorobę, z jaką się zmagasz i która uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, gdyż zanadto Cię ogranicza.

Podobne sny

  • Sen o kaleSen o kale Sen o kale na pewno nie jest dla nikogo z nas przyjemny, ale sny te zdarzają nam się dość często i nie da się ukryć, że jest to ważny symbol senny, którego nigdy nie powinniśmy […]
  • GonitwaGonitwa Jeżeli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze, znak ten może nawoływać, byś w najbliższych dniach dawał z siebie więcej niż zwykle w jakichś […]
  • NawiedzenieNawiedzenie Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się Twoim śnie, może to stanowić sygnał od Twojej podświadomości, byś bacznie uważał na kogoś z Twego otocznia, kto może być przyczyną […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top