Dzieci

Znaczenie snu dzieci

Znaczenie snu dzieci

Gdy śnią Ci się bawiące się dzieci, jest to znak, że wkrótce w Twoim życiu wydarzy się coś, z czego będziesz bardzo zadowolony.

Ładne i wesołe dzieci zwiastują Ci radość oraz dobre zdrowie.

Małe dzieci informują, że przez dłuższy czas będziesz cieszył się swoją bardzo dobrą sytuacją materialną.

Duża ilość dzieci jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada problemy i utrudnienia, jakie najprawdopodobniej już niedługo się przed Tobą pojawią.

Kąpiące się dzieci oznaczają, że nadzieje, które do tej pory w sobie skrywałeś i tłumiłeś, zostaną nieoczekiwanie spełnione.

Martwe dzieci to zwiastun dużej ilości problemów oraz poważnych zmartwień, z którymi już wkrótce będziesz musiał się zmierzyć. Takie samo znaczenie ma motyw płaczących dzieci.

Podobne sny

  • OdórOdór Kiedy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się Twoim śnie, oznacza to, że na jawie przeżywasz gniew i jesteś nerwowy bądź niebawem stanie się coś, co wywoła u Ciebie taki nastrój.
  • Czarny kolorCzarny kolor Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie, być może tylko podświadomie, odczuwasz lęk przed jakąś nową dla Ciebie sytuacją albo innym czymś nieznanym i […]
  • RosółRosół Gdy we śnie jesz rosół, zwiastuje to dla Ciebie szczęście i ogólne powodzenie. Jeśli gotujesz rosół, oznacza to, że możesz liczyć na swych przyjaciół w absolutnie każdej […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top