Sennik Dzieci

Znaczenie snu dzieci

Znaczenie snu dzieci

Gdy śnią Ci się bawiące się dzieci, jest to znak, że wkrótce w Twoim życiu wydarzy się coś, z czego będziesz bardzo zadowolony.

Ładne i wesołe dzieci zwiastują Ci radość oraz dobre zdrowie.

Małe dzieci informują, że przez dłuższy czas będziesz cieszył się swoją bardzo dobrą sytuacją materialną.

Duża ilość dzieci jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada problemy i utrudnienia, jakie najprawdopodobniej już niedługo się przed Tobą pojawią.

Kąpiące się dzieci oznaczają, że nadzieje, które do tej pory w sobie skrywałeś i tłumiłeś, zostaną nieoczekiwanie spełnione.

Martwe dzieci to zwiastun dużej ilości problemów oraz poważnych zmartwień, z którymi już wkrótce będziesz musiał się zmierzyć. Takie samo znaczenie ma motyw płaczących dzieci.

Podobne sny

  • MaryMary Gdy we śnie widzisz mary, może to zwiastować dla Ciebie otrzymanie spadku. Uciekanie przed marami zapowiada dla Ciebie kłopoty finansowe, które pojawią się w Twoim życiu już niebawem.
  • Ciągnięcie wozuCiągnięcie wozu Kiedy śni Ci się ten symbol, bez względu na to, w jakim kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza najprawdopodobniej, że w najbliższym czasie czeka Cię wiele trudności i będziesz […]
  • WróbelWróbel Symbol ten to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie martwił się plotkami, jakich dowiadujesz się na swój temat lecz całkowicie je ignorował, bo tylko niepotrzebnie psujesz sobie […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top