Drzwi

Znaczenie snu drzwi

Znaczenie snu drzwi

Jeśli śni Ci się, że otwierasz drzwi kluczem, jest to znak, że niebawem odkryjesz jakiś sekret skrywany pod Twoim dachem. Może to również być dla Ciebie sygnał, byś nie zatajał niczego przed swym współmałżonkiem lub partnerem.

Jeśli wchodzisz przez drzwi, jest to zapowiedź, że niebawem otworzą się przed Tobą nowe perspektywy i będziesz miał szansę na rozwój w jakiejś dziedzinie.

Wychodzenie przez drzwi zapowiada zamknięcie jakiegoś etapu w Twoim życiu.

Otwarte drzwi zwiastują miłe dla Ciebie odwiedziny kogoś z bliższej lub dalszej rodziny, otwarte na oścież – nieoczekiwany przypływ gotówki.

Zamknięte sygnalizują, że na jawie czujesz się niekomfortowo w jakiejś sytuacji i masz wrażenie, że ktoś lub coś Cię osacza.

Uchylone drzwi zapowiadają czas marazmu i biernego oczekiwania w Twoim życiu.

Stare drzwi oznaczają, iż wkrótce otrzymasz jakąś niepomyślną informację od swojego przyjaciela, piękne i bogato zdobione – radosne i miłe wydarzenie, które już niedługo będzie miało miejsce w Twoim życiu.

Drzwi skrzypiące to zapowiedź problemów na gruncie zawodowym, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności, a wypaczone – zapowiedź problemów zdrowotnych.

Jeśli śnią Ci się wyważone przez kogoś drzwi, jest to znak, że wkrótce ktoś zachowa się wobec Ciebie gruboskórnie i poczujesz się przez niego poniżony.

Korytarz z wieloma parami drzwi to znak, że musisz podjąć trudną decyzję, która jest tym trudniejsza, że masz do wyboru wiele różnych opcji.

Podobne sny

  • DoboszDobosz Kiedy śni Ci się ten symbol, bez względu na to, w jakim kontekście pojawia się on w Twoim śnie, oznacza najprawdopodobniej, że wkrótce otrzymasz jakąś wiadomość, na którą od dawna […]
  • DrewnoDrewno Jeśli śni Ci się  zbutwiałe drewno, jest to znak, że poniesiesz znaczne straty materialne, a możliwe nawet, że pozbędziesz się całego rodzinnego majątku. Jeżeli we śnie chwytasz […]
  • DżunglaDżungla Symbol ten, pojawiając się w Twoim śnie, może ostrzegać, że wkrótce będziesz miał bardzo napiętą i wywołującą stres sytuację z powodu problemów finansowych, dlatego musisz postarać się […]
  • DywanDywan Jeżeli we śnie po prostu widzisz dywan, jest to znak, że wkrótce atmosfera w Twoim domu w znaczący sposób ulegnie pogorszeniu - czeka was wiele kłótni, a także problemów, z którymi nie […]
  • DąbDąb Jeśli we śnie widzisz drzewo dębu, oznacza to, że w najbliższym czasie będziesz cieszył się doskonałym zdrowiem i nie musisz się martwić, iż będziesz miał jakieś dolegliwości […]

1 sen związany z symobolem Drzwi

Trackback  •  Comments RSS

  1. nela pisze:

    Mimo usiłowania zamknięcia drzwi kluczem one są ciągle otwarte. Nagle nawet wypadają z zawiasów. Ale to nie nikt mnie nie goni poprostu nie potrafię ich zamknac i nie ma w śnie strachu.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top