Sennik Drzewo

Znaczenie snu drzewo

Znaczenie snu drzewo

Kwitnące drzewo pojawiające się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie jakieś bliżej nieokreślone, ale bardzo duże szczęście, które na długo obdarzy Cię doskonałym samopoczuciem.

Jeśli śni Ci się, że zrywasz z drzewa owoce, jest to zapowiedź jakiejś przygody, która niebawem Cię spotka.

Gdy wdrapujesz się na nie i siedzisz na szczycie, jest to znak, że niebawem uda Ci się osiągnąć upragnioną życiową stabilizację, a jeśli z niego spadasz – wydarzy się coś, co sprawi, że staniesz się obiektem drwin i żartów w swoim otoczeniu.

Uschnięte drzewo zwiastuje porażki, problemy i smutki, zaś jeśli nim potrząsasz, czeka Cię jakieś szczęśliwe wydarzenie.

Drzewo obwieszone owocami to dobry zwiastun na dalszą przyszłość.

Jeśli śni Ci się, że siedzisz pod drzewem, jest to znak, że wkrótce otrzymasz jakieś pomyślne informacje.

Pochylone jest sygnałem, iż jesteś przepracowany i potrzebujesz solidnego wypoczynku.

Płonące drzewo oznacza, że niebawem możesz ponieść olbrzymie straty.

Drzewo owocowe sygnalizuje, że jesteś otoczony grupką wiernych przyjaciół, którzy są Ci oddani na dobre i na złe i na których możesz liczyć w każdej sytuacji.

Zielone zapowiada dla Ciebie jakieś przyjemne chwile, a palmowe – że nie uda Ci się zrealizować jakiegoś planu, na wcieleniu w życie którego bardzo Ci zależało.

Jeśli śni Ci się, że nosisz drzewo, może to zapowiadać, że wkrótce Twoja sytuacja materialna gwałtownie pogorszy się na tyle, że czeka Cię ubóstwo.

Jeżeli kupujesz drzewo, zapowiada to problemy, a jeśli przy nim siedzisz – zaszczyty, jakich wkrótce dostąpisz.

Kiedy we śnie siedzisz na drzewie, jest to znak, że w najbliższym czasie będzie Ci się źle powodzić w sferze zawodowej, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności, a gdy pod drzewem – wkrótce otrzymasz jakąś dobrą wiadomość.

Ścięte drzewa symbolizują straty materialne, straconą nadzieję albo nawet śmierć – Twoją albo kogoś z Twych bliskich – rodziny albo przyjaciół.

Jeżeli śni Ci się, że sprzedajesz drzewo, zapowiada to jakieś trudności w sferze finansowej, rąbiesz – że możesz stracić cały swój majątek, zbierasz w lesie – śmierć kogoś bliskiego.

Jeśli zdejmujesz korę z drzewa, czeka Cię jakieś niepowodzenie, palisz drzewo – żałoba.

Drzewo płynące po wodzie oznacza, że ktoś lub coś udaremni Twoje plany, w efekcie czego Twoje nadzieje zostaną niespełnione.

Ścinanie palm zapowiada, że wkrótce doznasz rozczarowania w związku z zachowaniem ludzi, których uważałeś za przyjaciół.

Samotne drzewo oznacza, że obecnie masz słabą kondycję psychofizyczną, marniejące – że zaczyna się u Ciebie jakaś choroba lub słabniesz, możliwe, że z powodu postępującego wieku.

Drzewo pozbawione liści i z połamanymi gałęziami może zapowiadać, że ulegniesz wypadkowi, z chorymi albo atakowanymi przed szkodnikami liśćmi – że możesz mieć jakieś problemy dermatologiczne.

Sadzenie drzewa we śnie kobiety może zapowiadać ciążę, zaś we śnie mężczyzny – tworzenie czegoś nowego lub spłodzenie dziecka.

Jeśli śnią Ci się drwale ścinający martwe drzewo, może to oznaczać, że umrze ktoś z Twojego otoczenia, kto był stary, chory lub niepełnosprawny. Może to również oznaczać, że nie uda Ci się zrealizować jakichś swoich planów.

Gdy zaś widzisz drwali ścinających zielone drzewo, może to być zwiastun śmierci młodej, zdrowej osoby albo niepowodzenia czegoś, co bardzo dobrze rokowało.

Podobne sny

  • PalisadaPalisada Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem napotkasz na swej życiowej drodze jakąś przeszkodę, której będziesz musiał stawić czoła.
  • KurtkaKurtka Kiedy śni Ci się, że ubierasz się w kurtkę, oznacza to, iż na jawie czujesz się niepewnie w związku z jakąś sytuacją bądź ogólnie i potrzebujesz wsparcia jakiejś osoby. Zdejmowanie […]
  • ŁabędźŁabędź Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie tęsknisz do poczucia szczęścia u boku ukochanej osoby. Śpiewający lub umierający łabędź to znak, że uczucia, jakie na jawie żywisz do […]

2 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

  1. melancholijna napisał(a):

    snilo mi sie ze rozmawialam z Magikiem i on pokazal mi drzewo ktore samotnie roslo na lodowej skale i patrzylismy na nie z gory, drzewo rzucalo cien w postaci gwiazdy zydowskiej, w tym snie bylam zachwycona tym co pokazal mi Magik.

  2. barakuda napisał(a):

    Bardzo często śni mi,że jestem drzewem.Jestem np.piękną brzozą i myslę,że takiego drzewa ludzie nie zetną,tak sama siebie pocieszam,że moja kora jest taka biała,a listeczki na wietrze się mienią,jako drzewo mam takie myśli.Widzę,ludzi z siekierami i oni to moje drzewo ścinają,czuję ból tego cięcia i się budzę.Już wieloma drzewami byłam we śnie i zawsze te same myśli i odczucie bólu przy ścinaniu.Opowiadałam te sny kilku osobom,ale nikt nie przemieniał się we śnie drzewo.Co takie sny mogą znaczyć?

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top