Sennik Czytanie

Znaczenie snu czytanie

Znaczenie snu czytanie

Kiedy śni Ci się, że czytasz książkę, zapowiada to, że niebawem otrzymasz jakieś ważne dla Ciebie i pomyślne informacje, które na długo wprawią Cię w dobry nastrój.

Jeśli czytasz książkę naukową, jest to znak, iż wkrótce dostaniesz bardzo atrakcyjną posadę, niekoniecznie pod względem finansowym, ale bardziej jeśli chodzi o Twój rozwój – osobisty i zawodowy.

Czytanie romansu jest niepomyślnym znakiem, bo zapowiada, że nie uda Ci się spełnić swoich marzeń czy zrealizować jakichś planów.

Jeśli czytasz kwity bądź faktury, zapowiada to straty finansowe, które najprawdopodobniej poważnie nadwerężą Twój budżet.

Jeżeli śni Ci się, że czytasz komuś na głos, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś dla kogoś godnym naśladowania autorytetem, jeśli zaś widzisz jakąś czytającą osobę, oznacza to, iż na jawie żyjesz otoczony życzliwymi Ci i bardzo sympatycznymi ludźmi.

Podobne sny

  • SkąpiecSkąpiec Symbol ten może oznaczać, że na jawie obawiasz się, być może tylko podświadomie, utraty pieniędzy lub władzy, jaką się cieszysz. Kiedy we śnie widzisz skąpca, zapowiada to, że nie […]
  • PochwałaPochwała Kiedy śnisz, że zbierasz pochwały, jest to znak, że niebawem padniesz ofiarą czyichś plotek i kalumni. Jeśli we śnie wypowiadasz pochwałę pod czyimś adresem, oznacza to, że oddasz […]
  • Ruda żelazaRuda żelaza Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że masz szansę na jakąś wygraną.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top