Sennik Czytanie

Znaczenie snu czytanie

Znaczenie snu czytanie

Kiedy śni Ci się, że czytasz książkę, zapowiada to, że niebawem otrzymasz jakieś ważne dla Ciebie i pomyślne informacje, które na długo wprawią Cię w dobry nastrój.

Jeśli czytasz książkę naukową, jest to znak, iż wkrótce dostaniesz bardzo atrakcyjną posadę, niekoniecznie pod względem finansowym, ale bardziej jeśli chodzi o Twój rozwój – osobisty i zawodowy.

Czytanie romansu jest niepomyślnym znakiem, bo zapowiada, że nie uda Ci się spełnić swoich marzeń czy zrealizować jakichś planów.

Jeśli czytasz kwity bądź faktury, zapowiada to straty finansowe, które najprawdopodobniej poważnie nadwerężą Twój budżet.

Jeżeli śni Ci się, że czytasz komuś na głos, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś dla kogoś godnym naśladowania autorytetem, jeśli zaś widzisz jakąś czytającą osobę, oznacza to, iż na jawie żyjesz otoczony życzliwymi Ci i bardzo sympatycznymi ludźmi.

Podobne sny

  • ŚpiewŚpiew Gdy we śnie słyszysz śpiew, zapowiada to dla Ciebie jakieś przykrości. Jeśli śni Ci się, że śpiewasz, wieszczy to dla Ciebie jakieś niemiłe wydarzenia w sferze osobistej. Kiedy […]
  • PieczęćPieczęć Gdy we śnie widzisz pieczęć, jest to znak, że będziesz musiał zaakceptować fakt, iż w Twoim życiu przez najbliższy czas będzie panował całkowity zastój, tym bardziej, że będzie to […]
  • Zamiatać Zamiatać Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie jesteś bardzo niezadowolony z powodu obowiązków, jakie musisz wykonywać choć wcale nie masz na to ochoty. Kiedy śnisz, że zamiatasz […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top