Sennik Czytanie

Znaczenie snu czytanie

Znaczenie snu czytanie

Kiedy śni Ci się, że czytasz książkę, zapowiada to, że niebawem otrzymasz jakieś ważne dla Ciebie i pomyślne informacje, które na długo wprawią Cię w dobry nastrój.

Jeśli czytasz książkę naukową, jest to znak, iż wkrótce dostaniesz bardzo atrakcyjną posadę, niekoniecznie pod względem finansowym, ale bardziej jeśli chodzi o Twój rozwój – osobisty i zawodowy.

Czytanie romansu jest niepomyślnym znakiem, bo zapowiada, że nie uda Ci się spełnić swoich marzeń czy zrealizować jakichś planów.

Jeśli czytasz kwity bądź faktury, zapowiada to straty finansowe, które najprawdopodobniej poważnie nadwerężą Twój budżet.

Jeżeli śni Ci się, że czytasz komuś na głos, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś dla kogoś godnym naśladowania autorytetem, jeśli zaś widzisz jakąś czytającą osobę, oznacza to, iż na jawie żyjesz otoczony życzliwymi Ci i bardzo sympatycznymi ludźmi.

Podobne sny

  • RymyRymy Kiedy śnisz, że jesteś poetą i piszesz rymowane wiersze, zwiastuje to dla Ciebie kłopoty finansowe. Jeśli we śnie układasz rymy, jest to znak, że spędzisz całe życie z osobą, którą […]
  • SzparaSzpara Szpara w podłodze Twojego domu pojawiająca się w Twoim śnie wieszczy dla Ciebie jakieś niebezpieczeństwo Kiedy śnisz, że łatasz szparę, jest to znak, że niebezpieczeństwo, jakie […]
  • Karmienie piersiąKarmienie piersią Gdy śni Ci się, że karmisz piersią, jest to sygnał budzącego się w Tobie instynktu rodzicielskiego lub pragnienia posiadania potomka. Jeśli we śnie jesteś karmiony piersią, oznacza […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top