Czytanie

Znaczenie snu czytanie

Znaczenie snu czytanie

Kiedy śni Ci się, że czytasz książkę, zapowiada to, że niebawem otrzymasz jakieś ważne dla Ciebie i pomyślne informacje, które na długo wprawią Cię w dobry nastrój.

Jeśli czytasz książkę naukową, jest to znak, iż wkrótce dostaniesz bardzo atrakcyjną posadę, niekoniecznie pod względem finansowym, ale bardziej jeśli chodzi o Twój rozwój – osobisty i zawodowy.

Czytanie romansu jest niepomyślnym znakiem, bo zapowiada, że nie uda Ci się spełnić swoich marzeń czy zrealizować jakichś planów.

Jeśli czytasz kwity bądź faktury, zapowiada to straty finansowe, które najprawdopodobniej poważnie nadwerężą Twój budżet.

Jeżeli śni Ci się, że czytasz komuś na głos, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś dla kogoś godnym naśladowania autorytetem, jeśli zaś widzisz jakąś czytającą osobę, oznacza to, iż na jawie żyjesz otoczony życzliwymi Ci i bardzo sympatycznymi ludźmi.

Podobne sny

  • StołekStołek Kiedy śnisz, że siedzisz na stołku, zapowiada to, że w najbliższym czasie uda Ci się wreszcie odpocząć. Połamany stołek pojawiający się w Twoim śnie to znak, że Twoja praca spotka […]
  • CytrynaCytryna Ogółem symbol ten może wskazywać, że na jawie nie potrafisz trzeźwo działać, bo nie jesteś w stanie pohamować swojego gniewu albo rozgoryczenia i uczucia te determinują Twoje […]
  • Zakupy Zakupy Jeśli we śnie widzisz zakupy, zwiastuje to dla Ciebie jakieś korzyści. Gdy śnisz, że robisz dla siebie zakupy, zapowiada to spełnienie się Twoich marzeń. Kiedy we śnie robisz […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top