Sennik Czytanie

Znaczenie snu czytanie

Znaczenie snu czytanie

Kiedy śni Ci się, że czytasz książkę, zapowiada to, że niebawem otrzymasz jakieś ważne dla Ciebie i pomyślne informacje, które na długo wprawią Cię w dobry nastrój.

Jeśli czytasz książkę naukową, jest to znak, iż wkrótce dostaniesz bardzo atrakcyjną posadę, niekoniecznie pod względem finansowym, ale bardziej jeśli chodzi o Twój rozwój – osobisty i zawodowy.

Czytanie romansu jest niepomyślnym znakiem, bo zapowiada, że nie uda Ci się spełnić swoich marzeń czy zrealizować jakichś planów.

Jeśli czytasz kwity bądź faktury, zapowiada to straty finansowe, które najprawdopodobniej poważnie nadwerężą Twój budżet.

Jeżeli śni Ci się, że czytasz komuś na głos, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś dla kogoś godnym naśladowania autorytetem, jeśli zaś widzisz jakąś czytającą osobę, oznacza to, iż na jawie żyjesz otoczony życzliwymi Ci i bardzo sympatycznymi ludźmi.

Podobne sny

  • Katastrofa lotniczaKatastrofa lotnicza Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, może to odzwierciedlać strach przed lataniem, jaki żywisz na jawie. Katastrofa lotnicza we śnie kobiety może […]
  • GrzybiarzGrzybiarz Gdy śni Ci się grzybiarz, oznacza to, iż wkrótce Twoi bliscy przekonają się, jak mądrym jesteś człowiekiem i jak wielkim życiowym doświadczeniem dysponujesz, więc wreszcie zostaniesz […]
  • JęczmieńJęczmień Jeśli śni Ci się, że siejesz jęczmień, jest to zapowiedź czekających Cię korzyści, jednak na pewno nie będą one miały miejsca w Twoim życiu w najbliższej przyszłości, lecz przyjdzie Ci […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top