Sennik Cyfry

Znaczenie snu cyfry

Znaczenie snu cyfry

Jeśli śni Ci się jakaś cyfra, może to wskazywać, który dzień będzie dla Ciebie pod jakimś względem szczęśliwy czy też niepomyślny.

Jedynka zapowiada wielkie powodzenie na gruncie rodzinnym, czyli oznacza, że będziesz cieszył się doskonałą atmosferą w domu, ogólną zgodą i brakiem jakichkolwiek animozji.

Dwójka jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada okres niepowodzeń w sferze zawodowej lub zastój w interesach jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności.

Trójka zapowiada jakiś nieszczęśliwy dla Ciebie splot okoliczności, więc powinieneś być bardzo uważny.

Czwórka jest zwiastunem ogólnego szczęścia w sprawach zawodowych i na gruncie uczuciowym.

Piątka jest zapowiedzią jakiegoś nagłego wyjazdu, o którym niebawem się dowiesz.

Szóstka oznacza powodzenie w grach liczbowych i sygnalizuje, że jest to najlepszy czas na wzięcie udziału w którejś z nich.

Siódemka zapowiada, że poznasz jakąś ciekawą osobę i niewykluczone, że wywrze ona spory wpływ na Twoje życie.

Ósemka zwiastuje koniec złego okresu, w jakim ostatnio się znajdowałeś.

Dziewiątka stanowi zapowiedź otrzymania przez Ciebie jakiejś nagrody albo wyróżnienia w jakiejś dziedzinie, zaś zero jest znakiem ostrzegawczym i sygnalizuje konieczność zachowania większej ostrożności we wszystkich dziedzinach Twojego życia.

Podobne sny

  • Chwosty (ozdoby)Chwosty (ozdoby) Jeśli we śnie widzisz jakieś chwosty, oznacza to, że w Twoim życiu wydarzy się coś, dzięki czemu zaskarbisz sobie wielkie poważanie wśród ludzi ze swojego otoczenie i doznasz wielu […]
  • MotorówkaMotorówka Jeśli śni Ci się, że widzisz motorówkę, oznacza to, że wkrótce wybierzesz się w jakąś podróż, która sprawi Ci ogromną przyjemność. Gdy we śnie płyniesz motorówką, jest to znak, że […]
  • DeskaDeska Gdy we śnie widzisz deskę, jest to znak, że niebawem w Twej bliższej rodzinie albo w kręgu znajomych odbędzie się ślub. Jeśli kupujesz deskę, może to być znak, że niebawem […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top