Sennik Cyfry

Znaczenie snu cyfry

Znaczenie snu cyfry

Jeśli śni Ci się jakaś cyfra, może to wskazywać, który dzień będzie dla Ciebie pod jakimś względem szczęśliwy czy też niepomyślny.

Jedynka zapowiada wielkie powodzenie na gruncie rodzinnym, czyli oznacza, że będziesz cieszył się doskonałą atmosferą w domu, ogólną zgodą i brakiem jakichkolwiek animozji.

Dwójka jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada okres niepowodzeń w sferze zawodowej lub zastój w interesach jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności.

Trójka zapowiada jakiś nieszczęśliwy dla Ciebie splot okoliczności, więc powinieneś być bardzo uważny.

Czwórka jest zwiastunem ogólnego szczęścia w sprawach zawodowych i na gruncie uczuciowym.

Piątka jest zapowiedzią jakiegoś nagłego wyjazdu, o którym niebawem się dowiesz.

Szóstka oznacza powodzenie w grach liczbowych i sygnalizuje, że jest to najlepszy czas na wzięcie udziału w którejś z nich.

Siódemka zapowiada, że poznasz jakąś ciekawą osobę i niewykluczone, że wywrze ona spory wpływ na Twoje życie.

Ósemka zwiastuje koniec złego okresu, w jakim ostatnio się znajdowałeś.

Dziewiątka stanowi zapowiedź otrzymania przez Ciebie jakiejś nagrody albo wyróżnienia w jakiejś dziedzinie, zaś zero jest znakiem ostrzegawczym i sygnalizuje konieczność zachowania większej ostrożności we wszystkich dziedzinach Twojego życia.

Podobne sny

  • ZłośliwośćZłośliwość Symbol ten wieszczy dla Ciebie mile spędzony czas i relaks. Jeśli śnisz, że jesteś złośliwy, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jakieś Twoje działania mogą zaszkodzić Tobie […]
  • PolewaPolewa Polewa czekoladowa zwiastuje dla Ciebie jakąś przyjemność. Polewa mleczna to znak, że niebawem spotka Cię jakaś przyjemna niespodzianka. Truskawkowa polewa zapowiada, że będziesz […]
  • KawaKawa Gdy śni Ci się, że masz ziarna kawy, jest to zapowiedź dobrej passy i harmonii w Twoim życiu rodzinnym. Zmielona kawa oznacza, iż nie poddasz się w jakiejś sprawie, mimo iż będzie […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top