Sennik Cmentarz

Znaczenie snu cmentarz

Znaczenie snu cmentarz

Jeśli we śnie widzisz cmentarz, może to oznaczać, że już wkrótce na jawie utracisz kogoś, kogo darzysz wielką miłością i jego strata będzie dla Ciebie ogromnie bolesnym przeżyciem. Symbol ten oznacza zazwyczaj śmierć, ale może również zapowiadać utratę kogoś w innym sensie.

Jeśli śni Ci się cmentarz nocą, jest to dla Ciebie znak od Twojej podświadomości, że powinieneś wreszcie odciąć się od wspomnień, którymi żyjesz i zacząć skupiać się na teraźniejszości, bowiem to, że Twoja przeszłość była znacznie lepsza niż teraźniejszość nie oznacza, że przyszłość również nie może taka być.

Estetyczny, dobrze utrzymany cmentarz jest zapowiedzią jakiś wiadomości, które otrzymasz od swych znajomych i które wprawią Cię w wielkie zdumienie.

Zaniedbany cmentarz jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada, że czeka Cię okres smutku spowodowanego poczuciem samotności i odrzucenia ze strony innych.

Cmentarz wojskowy ma zazwyczaj związek z polityką i może odzwierciedlać Twoje żywione na jawie obawy co do sytuacji politycznej Twojego kraju.

Jeśli śni Ci się, że przychodzisz na cmentarz z kwiatami, oznacza to, że czeka Cię śmierć kogoś z bliższych lub dalszych krewnych.

Gdy śnisz o sprzątaniu grobów, zapowiada to nowy etap w Twoim życiu lub wskazuje na konieczność uporania się z dawnymi sprawami i statecznego zamknięcia starego rozdziału życia.

Kiedy śnisz, że błądzisz po cmentarzu, jest to znak, iż na jawie czujesz się zagubiony w swojej sytuacji, a także mocno osamotniony i powinieneś zastanowić się nad tym, czy nie byłoby dobrze, gdybyś spróbował pogodzić się z kimś, z kim od jakiegoś czasu pozostajesz w konflikcie.

Motyw przechodzenia przez cmentarz oznacza, że jest w Twoim życiu jakaś niezałatwiona sprawa i by ją załatwić, musiałbyś dość mocno cofnąć się w przeszłość. Może to także oznaczać, iż tylko wydaje Ci się, że jesteś coś komuś winien i w żaden sposób nie potrafisz sobie poradzić z tym przeświadczeniem, chociaż sprawa ta już nie wymaga Twojego zaangażowania, może z powodu śmierci lub wyjazdu zainteresowanej osoby.

Jeśli śnisz, że widzisz znajdujące się na cmentarzu duchy, trupy lub zombie, jest to odzwierciedlenie Twoich żywionych na jawie jakichś lęków i obaw, a także znak od Twojej podświadomości, iż zbyt mocno bierzesz sobie każdy problem do serca i nie powinieneś się wszystkim tak bardzo przejmować.

Podobne sny

 • ŚwiętoŚwięto Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to zapowiedź czekających Cię zmartwień.
 • EterEter Gdy symbol ten występuje w Twoim śnie, bez względu na to, w jakim kontekście się pojawia, jest to najprawdopodobniej ostrzeżenie od Twojej podświadomości, że nie powinieneś gonić za […]
 • PięknoPiękno Ogólnie symbol ten zwiastuje dla Ciebie szczęście. Piękna kobieta pojawiająca się w Twoim śnie zwiastuje dla Ciebie jakieś przyjemności i udział w intratnych […]

5 komentarzy

Trackback  •  Comments RSS

 1. Dorota napisał(a):

  Snilo mi się ze stałam kolo cmentarza a jakiś pan nie chciał iść na cmentarz tylko ciagle z tamtad uciekał

 2. Ania 55 napisał(a):

  Juz dawno temu mialam ten sen ale do dzis nie wiem co to mialo znaczyc i do dzis mnie on nurtuje wiec krotko opisze. Jestem na cmentarzu , stoje przy nieznanym grobie i wyciagam reke do krzyza na ktorym jest Jezus. Pamietam , ze tak delikatnie odchodzi od tego krzyza, ze nie czuje zadnego odrywania na sile i zdejmuje Jezusa i przytulam do siebie.
  Ten sen do dzis nie daje mi spokoju. Jesli ktos zna znaczenie tego snu to bede wdzieczna

 3. n napisał(a):

  Weszłam na cmentarz z moim niemowlęciem w wõzku podlac kwiaty na zadbanych obficie ozdobionych grobach. Jakieś siły z tych grobów nas tam zatrzymywały aż robiło sie ciemno. Bałam się i czułam wielki niepokój o siebie, bo wiedziałam że dziecku nic nie grozi. Rodzina moja stała za bramæ i nie byli zainteresowani ze mnie długo nie ma.

 4. Asia napisał(a):

  sniło mi się że zaczepił mnie chłopak którego znam zaczeliśmy się szamotać i upadłam uderzając głową o schody i straciłam przytomność . próbójąc wtawać miałam silne zawroty głowy i kaleczyłam Sobie ręce o podłog.

 5. pola napisał(a):

  A mi się śniło że spałam na cmentarzu na jakims grobie tak jak na łóżku, a na innych grobach spali inni ludzie, na grobie obok byla chyba nawet moja mama, cmentarz byl na plaży i szlam po piasku z toalety miedzy innymi grobami na swoj i kladlam sie na nim do spania niczym na sali szpitalnej… okropny sen….

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top