Burza

Znaczenie snu burza

Znaczenie snu burza

Kiedy śni Ci się, że podczas burzy znajdujesz się na polu lub łące, oznacza to jakieś przykre wydarzenia  w społeczeństwie, w jakim żyjesz, a niewykluczone, że także zamieszki na tle politycznym.

Burza z piorunami jest zwiastunem wielkiej kłótni, która, jeśli nie zostanie w porę zażegnana, może się przerodzić w trwały konflikt, burza z gradem zaś jest oznaką zbliżających się problemów rodzinnych bądź natury ekonomicznej. Jeśli symbol ten pojawia się we śnie osoby pozostającej w stałym związku, najprawdopodobniej wróży rychłe, ostateczne rozstanie z partnerem.

Jeżeli śni Ci się, że podczas burzy kryjesz się pod drzewem, jest to znak, że na jawie czyha na Ciebie bardzo poważne niebezpieczeństwo, przed którym musisz uciekać, by nie zdołało Cię dosięgnąć.

Jeśli śnisz, że przeczekujesz burzę w bezpiecznym miejscu, najpewniej uda Ci się uniknąć jakiegoś wielkiego niebezpieczeństwa, jeśli dajesz się jej zaskoczyć – może spotkać Cię jakieś nieszczęście, ale możesz temu zapobiec, jeśli będziesz we wszystkich dziedzinach życia postępował bardzo ostrożnie.

Kiedy natomiast  śnisz, że bez szwanku udaje Ci się wyjść z ciężkiej burzy, jest to dobra zapowiedź dla Twoich interesów, które teraz czeka dobra passa.

Jeżeli we śnie patrzysz z bezpiecznego miejsca na burzę, oznacza to, że skomplikują się Twoje sprawy sercowe albo inne ważne dla Ciebie kwestie.

Jeśli słyszysz odgłosy burzy, zapowiada to jakieś złe wiadomości, które niebawem powinny do Ciebie dotrzeć.

Nadchodząca burza zapowiada chorobę – Twoją lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Mijająca burza zapowiada, że uda Ci się sprawnie poradzić sobie ze wszystkimi przeszkodami, jakie napotkasz na swojej drodze, jeśli zaś śnisz, że znajdujesz się pośród burzy i walczysz o przetrwanie, zapowiada to straty finansowe oraz pasmo problemów.

Jeśli w Twoim śnie pojawia się motyw burzy w lesie i widzisz drzewo uderzone piorunem, oznacza to, że Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich czeka jakieś bardzo ciężkie, traumatyczne przeżycie.

Burza na morzu symbolizuje pogorszenie się sytuacji w Twoim związku, wynikające z waszego nieodpowiedniego postępowania względem siebie, jeśli zaś widzisz, jak po burzy na niebie pojawia się tęcza, oznacza to, że zakończy się jakiś spór między Tobą a kimś dla Ciebie bliskim, ale niekoniecznie pogodzeniem – może to być również zupełne zerwanie relacji.

Podobne sny

 • BezBez Kiedy we śnie widzisz kwitnący krzew bzu, jest to sygnał, iż na jawie, być może tylko podświadomie, odczuwasz wielką tęsknotę za miłością i chciałbyś w końcu doznać tego magicznego […]
 • BykByk Jeśli we śnie widzisz, masz lub kupujesz byka, oznacza to, że wkrótce wejdziesz w relacje  z kimś możnym i wpływowym, kto umożliwi Ci wejście w grono znacznych osób i będziesz mieć z […]
 • BąkBąk Owad ten stanowi we śnie symbol ostrzegający przed jakąś osobą. Albo będzie to ktoś wrogo do Ciebie nastawiony, kto będzie chciał Ci mocno zaszkodzić i dlatego musisz stale mieć się na […]
 • BitwaBitwa Symbol ten może oznaczać, że na jawie nie jesteś w stanie opanować swoich emocji, być może dlatego, że Twoje emocje, potrzeby i poczucie obowiązku stoją do siebie w opozycji, a w takim […]
 • BłądBłąd Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie żywisz względem kogoś lub siebie samego jakieś poczucie winy, możliwe, że tylko  podświadomie. Jeśli śnisz, że popełniasz jakiś błąd, […]

2 snów z symbolem Burza

Trackback  •  Comments RSS

 1. Monika pisze:

  Moj sen byl dziwny snilo mi sie ze niby jestem u nas w kaplicy widziałam ludzi jak siedza ale nie widzial skied za ani krzyza ale wiedzialam ze jest to nasza kaplica ,I nagle nie umiem tego wytlumaczyc ,widze jak wiszacy zyrandol olbrzymi spade na ludzi gdzie siedza I dochodzi do nie szczescia ,bo zabijaja jedna kobieta ktora zna ,jest mi smutno ,Potem sni mi sie ze widze mojego brata ze swoja zona to jest tak jakby byli po slubie I on dostaje prezent od cioci ktora mieszka bardzo daleko ,I to jest dla niego ,mi we snie jest smutno bo o mnie nikt nie pamietał jak mialam slub ,a o nim pamietaj a wszyscy nie rozumie tego sni prosze o wyjasnienie

 2. ROXANA pisze:

  Witam. W moim śnie była ogromna, przerażająca burza.. Byłam z koleżanką (twarzy nie pamiętam, ale pisk wiec to na pewno była dziewczyna) w lesie, parku.. mnóstwo drzew ale pomiędzy nimi były też ławki.. Bardzo się bałam, chowałyśmy się pod drzewami a pioruny uderzały dokładnie obok i za każdym razem kiedy zmieniałyśmy drzewo… uderzenia i błyski były tak silne, że momentami robiło się całkowicie jasno… Przy którymś z piorunów obudziłam się przerażona i CAŁE SZCZĘŚCIE bo nie miałam już sił uciekać.. Czy może ktoś mi wytłumaczyć dokładne znacznie tego snu?? Będę bardzo wdzięczna 😉 Pozdrawiam.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top