Basen

Znaczenie snu basen

Znaczenie snu basen

Jeżeli we śnie widzisz jakieś osoby, które znajdują się w basenie i pływają w nim, jest to zapowiedź spełnienia się Twoich najważniejszych lub najskrytszych marzeń.

Jeśli to Ty kąpiesz się w basenie, może to oznaczać jakieś nowe znajomości, które niebawem nawiążesz i które pomogą Ci w jakiś sposób, głównie w sferze zawodowej.

Motyw kąpieli w basenie może również zwiastować nową miłość albo chociaż zauroczenie. Jeżeli kąpiesz się w ubraniu, również ma to związek z Twoim życiem uczuciowym, ale bez bliższych szczegółów.

Jeżeli śnisz o basenie z brudną, nieprzejrzystą wodą, jest to zapowiedź jakiegoś tajemniczego uczucia, które niebawem pojawi się w Twoim życiu lub staniesz się jego obiektem. Jeżeli zaś woda jest czysta i jesteś w stanie zobaczyć dno basenu, jest to zapowiedź, iż niebawem uda Ci się uporać z jakimiś poważnymi problemami, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek.

Kiedy śnisz, że basen znajduje się w pobliżu Twojego domu, jest to sygnał, że na jawie starasz się zaprowadzić porządek w swoim życiu uczuciowym, ale nie wiesz, jak powinieneś postępować, by nie pogorszyć sprawy. Najprawdopodobniej masz problem z otwartym wyrażaniem swoich uczuć i stąd te nieporozumienia, czy też niedopowiedzenia, z ukochaną osobą.

Podobne sny

  • Kość słoniowaKość słoniowa Gdy we śnie widzisz kość słoniową, może to oznaczać, iż posiadasz w sobie jakiś drzemiący talent, z którego nie robisz żadnego użytku, więc powinieneś zrobić coś, by go wreszcie odkryć […]
  • SanitariuszSanitariusz Ogólnie symbol ten może wieszczyć dla Ciebie zmianę miejsca zamieszkania. Jeśli śnisz, że jesteś sanitariuszem, zwiastuje to dla Ciebie jakąś wygraną. Gdy śni Ci się, że […]
  • ŻelazoŻelazo Jeżeli we śnie kujesz żelazo, zwiastuje to dla Ciebie jakąś kłótnię. Gdy widzisz rozpalone żelazo, zapowiada to dla Ciebie gorącą miłość. Stare i zardzewiało żelazo pojawiające […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top