Sennik Basen

Znaczenie snu basen

Znaczenie snu basen

Jeżeli we śnie widzisz jakieś osoby, które znajdują się w basenie i pływają w nim, jest to zapowiedź spełnienia się Twoich najważniejszych lub najskrytszych marzeń.

Jeśli to Ty kąpiesz się w basenie, może to oznaczać jakieś nowe znajomości, które niebawem nawiążesz i które pomogą Ci w jakiś sposób, głównie w sferze zawodowej.

Motyw kąpieli w basenie może również zwiastować nową miłość albo chociaż zauroczenie. Jeżeli kąpiesz się w ubraniu, również ma to związek z Twoim życiem uczuciowym, ale bez bliższych szczegółów.

Jeżeli śnisz o basenie z brudną, nieprzejrzystą wodą, jest to zapowiedź jakiegoś tajemniczego uczucia, które niebawem pojawi się w Twoim życiu lub staniesz się jego obiektem. Jeżeli zaś woda jest czysta i jesteś w stanie zobaczyć dno basenu, jest to zapowiedź, iż niebawem uda Ci się uporać z jakimiś poważnymi problemami, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek.

Kiedy śnisz, że basen znajduje się w pobliżu Twojego domu, jest to sygnał, że na jawie starasz się zaprowadzić porządek w swoim życiu uczuciowym, ale nie wiesz, jak powinieneś postępować, by nie pogorszyć sprawy. Najprawdopodobniej masz problem z otwartym wyrażaniem swoich uczuć i stąd te nieporozumienia, czy też niedopowiedzenia, z ukochaną osobą.

Sen o basenie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Podobne sny

  • SkarpetkiSkarpetki Kiedy śni Ci się, że wkładasz nowe skarpetki, jest to znak, że na jawie nosisz się z zamiarem podjęcia jakiejś podróży, ale jednocześnie wzbudza to w Tobie niepokój. Nieświeże skarpetki […]
  • GadułaGaduła Jeśli śni Ci się jakiś gaduła, oznacza to, że masz jakieś problemy zdrowotne i nie miną one same z siebie, lecz będziesz musiał dość drastycznie zmienić swoje życie. Najprawdopodobniej […]
  • SłomaSłoma Symbol ten sygnalizuje, że mimo iż dręczy Cię jakiś niepokój, nadal jesteś odważny. Gdy we śnie widzisz wymłóconą, związaną w snopki albo rzuconą na stertę słomę, jest to znak, że […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top