Amunicja

Znaczenie snu amunicja

Znaczenie snu amunicja

Kiedy śnisz, że kupujesz w jakimś celu amunicję, oznacza to, że już wkrótce zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności, w efekcie czego będziesz musiał odpowiedzieć za uczynki, które popełniłeś jakiś czas temu i już myślałeś, że nigdy nie przyjdzie Ci za to zapłacić.

Gdy natomiast zgubisz amunicję, oznacza to kłótnię z partnerem, podczas której zabraknie Ci argumentów i zostaniesz pokonany.

Brak amunicji może także zwiastować, iż podejmiesz jakieś wielkie wysiłki, które jednak nie przyniosą Ci oczekiwanych rezultatów. Jej dostatek może natomiast oznaczać dostanie nowej posady, która znacznie Cę dowartościuje i pozwoli Ci podnieść swój standard życia.

Podobne sny

  • DzielnośćDzielność Symbol ten jest zapowiedzią, że wkrótce w Twoim życiu będzie miała miejsce bardzo trudna albo skomplikowana sytuacja i to, czy wybrniesz z niej obronną ręką, będzie zależało tylko od […]
  • Dom rodzinnyDom rodzinny Jeśli śni Ci się, że opuszczasz rodzinny dom, bez względu na to, czy robisz to z własnego wyboru, czy powodowany siłą wyższą, jest to znak, że na jawie właśnie rozpocząłeś lub też […]
  • WrakWrak Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że nie uda Ci się zrealizować jakiegoś swojego planu.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top