Sennik Amunicja

Znaczenie snu amunicja

Znaczenie snu amunicja

Kiedy śnisz, że kupujesz w jakimś celu amunicję, oznacza to, że już wkrótce zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności, w efekcie czego będziesz musiał odpowiedzieć za uczynki, które popełniłeś jakiś czas temu i już myślałeś, że nigdy nie przyjdzie Ci za to zapłacić.

Gdy natomiast zgubisz amunicję, oznacza to kłótnię z partnerem, podczas której zabraknie Ci argumentów i zostaniesz pokonany.

Brak amunicji może także zwiastować, iż podejmiesz jakieś wielkie wysiłki, które jednak nie przyniosą Ci oczekiwanych rezultatów. Jej dostatek może natomiast oznaczać dostanie nowej posady, która znacznie Cę dowartościuje i pozwoli Ci podnieść swój standard życia.

Podobne sny

  • LaptopLaptop Jeśli we śnie widzisz laptop, oznacza to, że zajęcia, jakim oddajesz się na jawie, dają Ci wielką radość i satysfakcję. Gdy w Twoim śnie pojawia się zepsuty laptop, jest to znak, że […]
  • WinnicaWinnica Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, zwiastuje to dla Ciebie zadowolenia z przyszłego lub posiadanego potomstwa.
  • ŚmiechŚmiech Ogółem symbol ten wieszczy dla Ciebie problemy i rozczarowania, których możesz spodziewać się w najbliższym czasie. Gdy śnisz, że się śmiejesz, zapowiada to, że wkrótce miło […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top