Sennik Amunicja

Znaczenie snu amunicja

Znaczenie snu amunicja

Kiedy śnisz, że kupujesz w jakimś celu amunicję, oznacza to, że już wkrótce zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności, w efekcie czego będziesz musiał odpowiedzieć za uczynki, które popełniłeś jakiś czas temu i już myślałeś, że nigdy nie przyjdzie Ci za to zapłacić.

Gdy natomiast zgubisz amunicję, oznacza to kłótnię z partnerem, podczas której zabraknie Ci argumentów i zostaniesz pokonany.

Brak amunicji może także zwiastować, iż podejmiesz jakieś wielkie wysiłki, które jednak nie przyniosą Ci oczekiwanych rezultatów. Jej dostatek może natomiast oznaczać dostanie nowej posady, która znacznie Cę dowartościuje i pozwoli Ci podnieść swój standard życia.

Podobne sny

  • SłowoSłowo Miłe słowo pojawiające się w Twoim śnie zwiastuje dla Ciebie powodzenie i zyski finansowe. Obraźliwe słowo zapowiada, że w najbliższym czasie będziesz miał zły nastrój.
  • Kapelusz graniastyKapelusz graniasty Gdy śni Ci się, że widzisz kapelusz graniasty, jest to znak, iż czekają Cię sława i szacunek otoczenia. Jeśli we śnie nosisz kapelusz graniasty, jest to sygnał od Twojej […]
  • ZwierzchnikZwierzchnik Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to dla Ciebie zwiastun awansu w pracy.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top